Зовнішня IP-камера GreenVision GV-194-IP-FM-DOA40-20 POE 2.8 4МП IP67 інфрачервоне підсвічування до 20 м

1 573 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23813
- +380 (68) 261-30-54
Зовнішня IP-камера GreenVision GV-194-IP-FM-DOA40-20 POE 2.8
IP-камера відеоспостереження GreenVision GV-194-IP-FM-DOA40-20 POE 2.8 стане надійним партнером у забезпеченні безпеки вашої території. Завдяки високій роздільній здатності та потужним функціям, вона забезпечить чіткість зображення в будь-який час доби. Модель вирізняється своєю стійкістю до погодних умов та можливістю підключення до системи безперебійного живлення.
Ключові можливості
- 4-мегапіксельна матриця для високої якості зображення
- Функція виявлення руху та розпізнавання облич
- Високий рівень стійкості до атмосферних впливів IP67
- Нічне бачення з потужним інфрачервоним підсвічуванням до 20 метрів
- Віддалений доступ через мобільний додаток XMEye
Технічні характеристики
- Колір: Білий
- Ширина: 94 мм
- Довжина: 94 мм
- Висота: 68 мм
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Вага: 0,3 кг
- Матеріал корпусу: Метал
- Кут огляду: По горизонталі - 110°, по вертикалі - 58°, по діагоналі - 132°
- Потужність: 3 Вт
- Тип об'єктива: Фіксований
- Фокусна відстань: 2,8 мм
- Тип камери: IP
Камера GreenVision GV-194-IP-FM-DOA40-20 POE 2.8 ідеально підходить для використання в різних сценаріях. Ви можете використовувати її для контролю за територією вашого приватного будинку, чи для спостереження на території підприємства. Завдяки потужному інфрачервоному підсвічуванню, ви зможете бачити все, що відбувається навіть у темряві.
Ця модель також має можливість автономної роботи за відсутності електроенергії. Підключивши блок безперебійного живлення, ви можете бути впевнені, що ваша система відеоспостереження продовжить працювати без збоїв.
Зовнішня IP-камера GreenVision GV-194-IP-FM-DOA40-20 POE 2.8
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| DNR | 3D |
| WDR | Ні |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 68 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 94 мм |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ширина | 94 мм |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 58 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 1 573 ₴



