Бездротова поворотна камера з екраном GV-196-DIG20-10 PTZ 2MP 1080P виявлення руху широкий кут 120°.

1 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24066
- +380 (68) 261-30-54
Бездротова поворотна камера з екраном GV-196-DIG20-10 PTZ 2MP
Кімнатна IP WiFi камера GV-196-DIG20-10 PTZ 2MP з механізованим PTZ об'єктивом і функцією керування рухами камери з мобільного застосунку Im Cam. Ця камера стане надійним помічником у контролі за вашими близькими і майном, надаючи можливість спостерігати за подіями в реальному часі з будь-якого куточка світу.
Ключеві можливості
- Системи відеоспостереження забезпечують можливість контролю за роботою домашнього персоналу.
- Запобігання крадіжкам завдяки моніторингу цінних речей.
- Документація конфліктних ситуацій для їх подальшого розслідування.
Технічні характеристики
- Колір: Білий
- Ширина: 90 мм
- Довжина: 80 мм
- Висота: 150 мм
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Матеріал корпусу: Пластик
- Кут огляду: По горизонталі - 100°, по вертикалі - 58°, по діагоналі - 132°
- Потужність: 18 Вт
- Тип об'єктива: Фіксований
- Фокусна відстань: 2,8 мм
- Тип камери: Wi-Fi (IP)
Уявіть собі ситуацію, коли ви залишаєте свою дитину на деякий час вдома одного. З камерою GV-196-DIG20-10 PTZ ви зможете спостерігати за її заняттями, бути впевненими в безпеці та підтримувати з нею зв'язок через відеодзвінок. Або у випадку, якщо вам потрібно залишити хворого родича на піклування няні, ви зможете контролювати їх взаємодії та за необхідності запобігати можливим конфліктам.
Ця камера стане надійним рішенням для контролю безпеки, створюючи впевненість у тому, що ви, ваші близькі та ваше майно під надійним захистом.
Бездротова поворотна камера з екраном GV-196-DIG20-10 PTZ 2MP
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Загальні | |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 80 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Кут нахилу | 58 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Мінімальна робоча температура | -100 град. |
| Ширина | 90 мм |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 58 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 1 990 ₴



