Акумулятор Li-ion 4.2Ah 3.7V 21700 Molicel INR21700-P42A струмовіддача до 45A без захисту

179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29596
- +380 (68) 261-30-54
Акумулятор Li-ion 4,2Ah 3.7V 21700 Molicel INR21700-P42A
Літій-іонний акумулятор високого струму Molicel INR-21700, який має струмовіддачу до 45A. Мінімальна ємність акумулятора 4000мАг, а номінальна складає 4200мАг, має плоский плюсовий контакт, без захисту! Даний тип елементів живлення здатний тримати навантаження до 45A, тому використовується переважно в потужних електричних інструментах, електротранспорті, квадрокоптерах та інших пристроях, які потребують високий струм для роботи.
Ключові возможности
- Висока струмовіддача до 45A
- Ємність від 4000 до 4200 мАг
- Широкий діапазон робочих температур від -40°C до +60°C
- Оптимізована для потужних електричних пристроїв
Технические характеристики
- Ємність: 4000-4200 мАг
- Захист: Без захисту
- Внутрішній опір: ≤10mΩ
- Напруга номінальна: 3.6В
- Напруга повного заряду: 4.2В
- Напруга повного розряду: 2.5В
- Робоча температура: -40°C ~ +60°C
- Температура заряджання: -20°C ~ +60°C
- Кількість життєвих циклів: падіння ємності до 85% від номіналу після 500 циклів при розряді струмом 20А
Струм заряду:
- Стандартний струм заряда - 2A (0.5C)
- Швидка зарядка - 4.2A (1C)
Струм розряду:
- Стандартний струм навантаження – 25А
- Максимальний струм навантаження - 45А (11С)
Акумулятор Molicel INR21700-P42A ідеально підходить для використання в різних сценаріях, таких як квадрокоптери, де необхідна висока продуктивність, або в електричних інструментах, які вимагають потужності. Завдяки своїй легкій вазі та компактним розмірам, його легко інтегрувати в різні пристрої.
Ви можете купити акумулятор Molicel INR21700-P42A в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Замовляючи у нас, ви отримуєте надійний продукт з високими характеристиками і можливістю швидкої доставки.
Акумулятор Li-ion 4,2Ah 3.7V 21700 Molicel INR21700-P42A
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Ємність акумулятору | 4200 А. г |
| Колір корпусу | Інший |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 3.6 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 4.2 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 70.2 мм |
- Ціна: 179 ₴
