Камера відеоспостереження IP GV-199-IP-IF-DOS80-40 LED SD (Ultra AI) 18 міс. гарантія 96° кут огляду

9 778 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29792
- +380 (68) 261-30-54
Камера відеоспостереження IP GV-199-IP-IF-DOS80-40 LED SD (Ultra AI)
Камера відеоспостереження IP GV-199-IP-IF-DOS80-40 LED SD (Ultra AI) — це надійний засіб для забезпечення безпеки вашого дому або бізнесу. Використання сучасних технологій дозволяє здійснювати дистанційний моніторинг, гарантує високу якість зображення та простоту в установці. З її допомогою ви зможете контролювати важливі ділянки та фіксувати позаштатні ситуації.
Ключові можливості
- Віддалений моніторинг побутових або бізнес-процесів через мобільний телефон.
- Відеофіксація позаштатних ситуацій для запобігання крадіжкам і шахрайству.
- Контроль робочого часу співробітників.
- Запис архівів на карту SD (карта не входить до комплекту).
- Металевий корпус для підвищеної надійності.
Технічні характеристики
- Колір: Білий
- Ширина: 117 мм
- Довжина: 117 мм
- Висота: 95 мм
- Гарантійний термін: 18 міс.
- Матеріал корпусу: Металл
- Кут огляду: По горизонталі: 96°; По вертикалі: 51°; По діагоналі: 115°
- Потужність: 7,5 W
- Тип об'єктива: Фіксований
- Фокусна відстань: 3,6 мм
- Тип камери: IP
Уявіть собі, що ви залишилися вдома, а ваш бізнес працює. Завдяки камері відеоспостереження IP GV-199-IP-IF-DOS80-40 ви зможете контролювати процеси, навіть не виходячи з дому. Або, наприклад, ви можете відстежувати, як ваша дитина проводить час з нянькою, знаючи, що все під контролем.
Замовляючи камеру відеоспостереження в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не лише якісний товар, а й гарантію на 18 місяців, а також можливість швидкої доставки по всій території України. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому повернення та обмін товару можливе відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
Камера відеоспостереження IP GV-199-IP-IF-DOS80-40 LED SD (Ultra AI)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| WDR | Ні |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Загальні | |
| Висота | 95 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 117 мм |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Ширина | 117 мм |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 51 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 96 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
- Ціна: 9 778 ₴
