IP відеореєстратор 32-канальний 12MP NVR GreenVision GV-N-I019/32 12MP 12MP підтримує мобільні пристрої

12 338 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29793
- +380 (68) 261-30-54
IP відеореєстратор 32-канальний 12MP NVR GreenVision GV-N-I019/32 12MP
IP відеореєстратор GreenVision GV-N-I019/32 – ідеальне рішення для створення надійної системи відеоспостереження. Завдяки можливості підключення до 32 камер з роздільною здатністю до 12MP, ви зможете контролювати навіть найбільші об'єкти. Інтелектуальні функції зроблять вашу систему максимально ефективною та безпечною.
Ключові можливості
- PID - Виявлення вторгнень по периметру.
- LCD - Виявлення перетину ліній.
- SOD - Функція виявлення стаціонарних об'єктів.
- PD/VD - Функція виявлення людей, що рухаються в заздалегідь визначеній зоні.
- FD - Розпізнавання осіб.
- CC - Функція перехресного підрахунку часу переміщення об'єктів чи людей віртуальними лініями.
- HM - Функція "теплова карта" виділяє області із найбільшою концентрацією людей.
- RSD - Виявлення рідкісних звуків (плач дитини, гавкіт собаки, постріл і т.п.).
- LPD - Визначення номерних знаків.
- ANR - Удосконалена система підключення, з'єднання та передачі сигналу.
Технічні характеристики
- Стан: Новий
- Ширина: 380 мм
- Довжина: 320 мм
- Висота: 53 мм
- Колір: Чорний
- Гарантійний термін: 18 місяців
- Вага: 2,2 кг
- Потужність: 48 W
- Роздільна здатність: 4000x3000, 3840x2160, 2592x1944, 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720
- Аудіовихід: 1 (RCA)
Ви можете використовувати IP відеореєстратор GreenVision GV-N-I019/32 в різноманітних сценаріях. Наприклад, ви можете легко контролювати відео з кількох магазинів, працюючи з усіма камерами через один інтерфейс. Інша ситуація - контроль за безпекою у вашій квартирі, де ви завжди будете в курсі подій, завдяки зручному мобільному додатку.
Інтернет-магазин пропонує вигідні умови для покупки GreenVision GV-N-I019/32. Доставка здійснюється по всій території України, а гарантія на цей пристрій складає 18 місяців. Повернення і обмін товару проводяться згідно з законодавством України.
IP відеореєстратор 32-канальний 12MP NVR GreenVision GV-N-I019/32 12MP
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Горячая замена HDD | Ні |
| Дозвіл запису | 4000х3000 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 1 |
| Кількість каналів | 32 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка RAID | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | ІЧ-пульт, ПК миша і/або клавіатура, В вікні WEB-браузера, Кнопки на передній/задній панелі, По мережі через ПЗ |
| Формат стиснення | H. 264+, MJPEG, H. 265, MPEG-4, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Multiplex |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Ні |
| RS-485 | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 53 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 320 мм |
| Живлення | PoE |
| Мінімальна робоча температура | -100 град. |
| Ширина | 380 мм |
| Додаткові | |
| Телеметрія | Так |
- Ціна: 12 338 ₴





