Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY3022MN-L 3000VA (3000Вт) 24V 80A MPPT 30-400V OFF GRID MPPT контролер синусоїдальний

11 252 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30590
- +380 (68) 261-30-54
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY3022MN-L 3000VA (3000Вт) 24V 80A MPPT 30-400V OFF GRID
Гібридне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою - комплексний пристрій, спроєктовано для забезпечення надійного та безперебійного електроживлення різної техніки у разі відключення основного джерела енергії. ДБЖ можна використовувати, як інвертор, сонячний зарядний пристрій, який може заряджати акумулятори сонячною енергією, а також для заряджання АКБ від мережі. Гібридні джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою мають усі необхідні набори функцій для забезпечення резервного живлення електричною енергією приватного будинку, квартири офісу, складу та інших об'єктів.
Ключові можливості
- У комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
- Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
Технічні характеристики
- Ширина: 270 мм;
- Довжина: 348 мм;
- Висота: 95 мм;
- Гарантійний термін: 24 місяці;
- Вага: 4,8 кг;
- Матеріал корпусу: метал;
- Індикатор: LCD;
- Колір корпусу: білий, блакитний;
- Тип ІБП: гібридний MPPT з правильною синусоїдою;
- Ток заряду: 60 А;
- Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв: RS232, USB, RS485, Wi-Fi;
- Напруга акумулятора: 24 В;
- Час переключення: 10 мс;
Уявіть, як ви насолоджуєтеся комфортом у своєму домі, поки ваші електроні пристрої отримують живлення від гібридного ДБЖ. Ви можете безперешкодно працювати на потужному комп'ютері, коли навколо відбуваються тимчасові відключення електроенергії. Або ж використовувати цю систему для автономного електроживлення побутових приладів, таких як холодильник чи кондиціонер, навіть під час відсутності основного живлення.
Гібридний ДБЖ з правильною синусоїдою обладнаний комплексним електронним захистом, який гарантує безпеку та стабільність роботи системи в різних умовах:
- Захист від навантаження. Ця функція виявляє та запобігає перевищенню номінальної потужності або струму, що споживається підключеними пристроями. Коли навантаження на систему стає надто високим, захист від перевантаження автоматично відключає вихідне електроживлення, щоб запобігти пошкодженню системи та підключених пристроїв.
- Захист від короткого замикання запобігає пошкодженню системи у разі короткого замикання на виході. Коли відбувається коротке замикання, захист від короткого замикання негайно відключає вихідне електроживлення, щоб запобігти перегріву та пошкодженню компонентів системи.
- Функція захисту від перевищення/зниження напруги регулює напругу на виході та запобігає її перевищенню або зниженню за межі безпечних значень.
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY3022MN-L 3000VA (3000Вт) 24V 80A MPPT 30-400V OFF GRID
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Інші функції і особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму, Захист від зниженої напруги, Захист від перенапруги, Захист від пошкодження силового модуля |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальний струм | 60 А |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 11 252 ₴






