Рюкзак Gregory Zulu LT 25 Horizon Blue 25 л 1.06 кг 55 x 29 x 20 см)

8 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 153048/0532
- +380 (68) 261-30-54
Gregory Zulu LT 25 Backpack Horizon Blue — це чоловічий рюкзак, спеціально розроблений для денних пішохідних і гірських походів, що забезпечує максимальний комфорт і підтримку завдяки своїй натяжній вентильованій спинці. Оснащений адаптивною підвіскою VaporSpan, він чудово підходить для активних мандрівників. Цей рюкзак також має вологопоглинаючу сітку та комплектується накидкою для захисту від дощу, що робить його надійним супутником у будь-яких умовах.
Ключові можливості
- Вентильована спинка VaporSpan зі спеціалізованими сітчастими панелями для забезпечення анатомічної підтримки
- Комфортний стегновий ремінь зі зручним безшовним дизайном
- Достатньо великі кишені на стегновому поясі забезпечують безпечний і легкий доступ до необхідних речей
- Кишеня на блискавці на передній панелі для додаткового надійного зберігання та швидкого доступу
- М'які плечові ремені з гладкою поверхнею, дихаюча сітка для більшого комфорту
- Сумісний з питною системою — кріплення на лямках та отвір для виведення шланга, внутрішня кишеня з кліпсою SpeedClip сумісна з резервуаром Gregory 3D Hydro (резервуар не входить у комплект)
- Верхня кишеня на блискавці для швидкого доступу для безпечного та легкого зберігання
- Великі бічні кишені з еластичної сітки, достатньо місткі для розміщення великоформатних пляшок з водою
- Передня петля вирізана лазером для кріплення освітлення
- Регульована петля для кріплення трекінгових палиць/льодоруба
- В комплекті дощовик, який зберігається в кишені на блискавці
Технічні характеристики
- Матеріал: 400D 40% перероблений поліестер Ripstop та 420D нейлон
- Матеріал підкладки: 135D 40% перероблений поліестер
- Розміри: 55 x 29 x 20 см
- Максимальне навантаження: 11 кг
- Об'єм: 25 л
- Вага: 1.06 кг
Рюкзак Gregory Zulu LT 25 прекрасно підходить для активних мандрівників, які цінують легкість і комфорт у походах. Його продумане планування забезпечує зручний доступ до всього необхідного, а також відмінну підтримку завдяки інноваційній підвісній системі. Ви можете використовувати його для тривалих екскурсій, походів в гори, а також для повсякденного використання в місті.
В інтернет-магазині ви маєте можливість купити цей рюкзак, який отримав позитивні відгуки від користувачів за свою надійність і функціональність. Не упустіть шанс замовити Gregory Zulu LT 25 Backpack Horizon Blue, щоб зробити свої пригоди ще більш комфортними!
Рюкзак Gregory Zulu LT 25 Backpack Horizon Blue
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gregory |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 1.06 г |
| Кишені | Бічні, Верхній, Фронтальний |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 55 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Городской |
- Ціна: 8 650 ₴









