Рюкзак Gregory Nano 24 Rio Blue 24 л 590 г 53 x 28 x 23 см

5 023 ₴
- Готово до відправки
- Код: 153059/A544
- +380 (68) 261-30-54
Gregory Nano 24 — мінімалістичний рюкзак об'ємом 24 літри, ідеальний для подорожей, велопрогулянок та повсякденного використання в місті. Його легка вага, продуманий дизайн та комфортна конструкція роблять цей рюкзак відмінним вибором для активних людей.
Ключові можливості
- Швидкий доступ в рюкзак через П-подібну блискавку з двома бігунками
- М'яка спинка з перфорованої піни з сіткою
- Лямки з перфорованої піни з еластичними петлями для шланга питної системи та грудною стяжкою
- Знімний поясний ремінь з 25 мм стропи із пряжкою фастекс
- Окреме відділення на блискавці для резервуара питної системи або для планшета
- Еластичні сітчасті бічні кишені та бічні компресійні стяжки
- Еластична сітчаста фронтальна кишеня з фастексом
- Передня кишеня на блискавці
- 2 петлі на передній частині рюкзака для кріплення додаткового спорядження
- Петля для кріплення ліхтарика-блималки
- Широкі пластикові петлі на бігунках блискавок
Технічні характеристики
- Вага: 590 г
- Об'єм: 24 л
- Габарити: 53 x 28 x 23 см
- Максимальне навантаження: 11 кг
Рюкзак Gregory Nano 24 Backpack підходить для використання в різних сценаріях: для короткострокових подорожей, вікендових вилазок на природу або просто для щоденного пересування містом. Завдяки продуманим кишеням і відділенням, ви зможете організувати свій простір так, як вам потрібно.
Зробіть свій вибір на користь якості та зручності. Рюкзак Gregory Nano 24 забезпечить комфорт під час активного використання, завдяки новітнім технологіям та екологічно чистим матеріалам, що використовуються у його виготовленні.
Рюкзак Gregory Nano 24 Backpack Rio Blue
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gregory |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 24 л |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 590 г |
| Кишені | Бічні, Верхній, Фронтальний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Глибина | 23 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 53 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Сумісність із гідратом |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Городской |
- Ціна: 5 023 ₴





