Рюкзак Gregory Retna 25 Pool Party 25 л 52x30x23 см 0.64 кг унисекс легкий для повсякденного використання

5 581 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150948/9052
- +380 (68) 261-30-54
Рюкзак Gregory Retna 25 Pool Party 25 л 52x30x23 см 0.64 кг
Рюкзак Gregory Retna 25 Pool Party — це стильний и функціональний рюкзак, який ідеально подходит для повседневного использования. Благодаря компактним размерам и легкому весу, он зручно вмещает все необхідні вещи. Особенностью данной модели является использование перероблених матеріалів, что делает его екологічно чистим вибором.
Ключові возможности
- Все ткани виготовлені из переработанного материала, что забезпечує снижение углеродного следа на 59% по сравнению с обичним нейлоновим рюкзаком
- Многоуровневая спинка с Multi-Density Foam и аеромеш для комфорта при переноске
- Контурні плечові ремни с мягкой подкладкой и знімним грудним ремнем
- С внешней сторони доступний, мягко прокладиваемий отсек для ноутбука
- Передний вертикальний карман на молнии для додаткової организации
- Внутренний отсек для ноутбука с прилегающим отделением для планшета
- Внутренний сетчатій карман на молнии с прорезями для ручек
- Верхний карман на молнии для швидкого доступа
- Боковой еластичний сетчатій карман для пляшки с водой
- Передние светоотражающие петли для крепления
- Двухслойная верхняя ручка для переноски
- Спеціальні литі ручки для молний ComfortGrip
Технические характеристики
- Рюкзак: 100% перероблений 300D Polyester Ripstop с C0 DWR (без PFAS)
- Дно: 100% перероблений 300D Polyester Ripstop с C0 DWR (без PFAS)
- Внутреннее оформление: 40% перероблений 135D Polyester с C0 DWR (без PFAS)
- Спинка/плечові лямки: Multi-Density Foam
- Вес: 0.64 кг
- Об'єм: 25 л
- Габарити: 52 x 30 x 23 см
- Максимальная нагрузка: 9.1 кг
- Отсек для ноутбука: до 15"
Рюкзак Gregory Retna 25 ідеально подходит для молодежи и активних людей, які ценят комфорт и стиль. Ви сможете использовать его как для прогулок по городу, так и для краткосрочних поездок на природу. Его универсальность позволяет адаптировать его к різним сценариям использования.
Купить рюкзак Gregory Retna 25 означает получить якісний и стильний рюкзак, який станет надійним спутником в будь-яких ваших путешествиях. Відгуки пользователей подчеркивают его комфорт, функціональність и естетичний вид.
Рюкзак Gregory Retna 25 Pool Party 25 л 52x30x23 см 0.64 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gregory |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.64 г |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Висота | 52 см |
| Вікова група | Для дорослих |
| Глибина | 23 см |
| За типом конструкції | М'який |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Бічні |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості рюкзака | Висновок питної системи, Грудна стяжка, Кріплення для трекінгових палиць |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 30 см |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 5 581 ₴









