Рюкзак Gregory Miko 25 Чорний 25 л 11 кг 53 x 28 x 21 см (213722ALP)

8 371 ₴
- Готово до відправки
- Код: 145276/9974
+380 (95) 825-38-99
- +380 (68) 261-30-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Gregory Miko 25
Рюкзак Gregory Miko 25 — це ідеальне рішення для активного відпочинку на природі та повсякденного використання. Завдяки своїй багатофункціональності та продуманій конструкції, він надає максимальний комфорт під час походів, екскурсій і велопоїздок. Виготовлений з перероблених матеріалів, цей рюкзак не тільки зручний, а й екологічний.
Ключові можливості
- Підвіска BioSync, яка повторює природні рухи вашого тіла і таким чином допомагає утримувати баланс на нерівному рельєфі
- Регульована довжина тулуба, яка з'єднується від краю до краю, щоб збалансувати навантаження та забезпечити 9 см регулювання
- Задня панель з 3D піни не заважає циркуляції повітря та відведенню вологи
- Легкі та добре вентильовані лямки з перфорованої 3D піни регулюються по висоті
- Стегновий пояс з м'якими крилами сприяє ефективному розподілу ваги рюкзака
- Викрійки крил стегнового пояса та лямок враховують анатомічні особливості чоловічої фігури
- Регульована по висоті та довжині грудна стяжка зі свистком та фіксатором шланга гідратора
- Кишені на блискавках на крилах стегнового пояса
- Еластичні сітчасті бічні кишені та бічні компресійні стяжки
- Верхня зовнішня кишеня на блискавці з м'якою підкладкою для окулярів або гаджетів
- Еластична сітчаста фронтальна кишеня з фастексом
- Внутрішня потайна сітчаста кишеня з карабіном для ключів
- 2 кріплення для трекінгових палиць/льодорубів
- Тримач для сонцезахисних окулярів на лямці
- Швидкий доступ в рюкзак через П-подібну блискавку з двома бігунками
- Окреме відділення на блискавці для питної системи з отвором для виведення шланга та кліпсою SpeedClip, сумісною з водними резервуарами Gregory's Hydro (резервуар в комплект не входить)
- Петля для кріплення ліхтарика-блималки
- Формовані ручки на бігунках застібки-блискавки ComfortGrip
Технічні характеристики
- Матеріал: 100D 30% перероблений нейлон та 210D 45% перероблений високощільний нейлон
- Матеріал підкладки: 135D 40% перероблений поліестер
- Розміри: 53 x 28 x 21 см
- Максимальне навантаження: 11 кг
- Об'єм: 25 л
- Вага: 0.962 кг
- Накидка від дощу: Так
- Код товару: 213722ALP
Рюкзак Gregory Miko 25 стане надійним супутником під час ваших активностей. Він підходить для одноденних походів, велопоездок, а також повсякденного використання у місті. Завдяки своїй функціональності та зручності, ви завжди будете мати все необхідне під рукою.
Рюкзак Gregory Miko 25
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gregory |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 962 г |
| Кишені | Бічні, Верхній, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 53 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Сумісність із гідратом |
| Максимальне навантаження | 11.0 |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Спортивний |
- Ціна: 8 371 ₴






