Рюкзак Gregory Jade LT RC 20 Синій 20 л 0.971 кг 53 x 29 x 18 см (213714ALP)

8 092 ₴
- Готово до відправки
- Код: 149324/A257
- +380 (68) 261-30-54
Новинка серії ZULU & JADE — жіночий рюкзак Gregory Jade LT RC 20 з натяжною вентильованою сітчастою спинкою для денних пішохідних або гірських походів. Оснащений адаптивною та гнучкою підвіскою FreeFloat з вологопоглинаючою сіткою, сумісний з гідратором та комплектується накидкою від дощу. Серія рюкзаків ZULU & JADE з підвісною системою FreeFloat це ідеальне поєднання динамічної посадки, легких деталей і обтічних силуетів для неймовірно збалансованого носіння.
Ключові можливості
- Вентильована спинка VaporSpan зі спеціалізованими сітчастими панелями для забезпечення анатомічної підтримки
- Комфортний стегновий ремінь зі зручним безшовним дизайном
- Достатньо великі кишені на стегновому поясі забезпечують безпечний і легкий доступ до необхідних речей
- Кишеня на блискавці на передній панелі для додаткового надійного зберігання та швидкого доступу
- М'які плечові ремені з гладкою поверхнею, дихаюча сітка для більшого комфорту
- Сумісний з питною системою — кріплення на лямках та отвір для виведення шланга, внутрішня кишеня з кліпсою SpeedClip сумісна з резервуаром Gregory 3D Hydro (резервуар не входить у комплект)
- Верхня кишеня на блискавці для швидкого доступу для безпечного та легкого зберігання
- Великі бічні кишені з еластичної сітки, достатньо місткі для розміщення великоформатних пляшок з водою
- Передня петля вирізана лазером для кріплення освітлення
- Регульована петля для кріплення трекінгових палиць/льодоруба
- В комплекті дощовик, який зберігається в кишені на блискавці
Технічні характеристики
- Код товара: 213714ALP
- Матеріал: 400D 40% перероблений поліестер Ripstop та 420D нейлон
- Матеріал підкладки: 135D 40% перероблений поліестер
- Габарити: 53 x 29 x 18 см
- Максимальне навантаження: 9 кг
- Об'єм: 20 л
- Вага: 0.971 кг
- Накидка від дощу: так
- Підвісна система: FreeFloat
- Кишеня для питної системи: так
Рюкзак Gregory Jade LT RC 20 ідеально підходить для денних походів, використання у горах або для активного відпочинку. Його зручна конструкція та ергономічні характеристики надають максимальний комфорт під час використання, що робить його прекрасним вибором для жінок, що прагнуть до комфорту та функціональності в одному.
Цей рюкзак є надійним супутником у будь-якій пригоді. Завдяки продуманому дизайну та можливості використання з питною системою, ви зможете насолоджуватись своїми подорожами, не відволікаючись на перевезення води.
Рюкзак Gregory Jade LT RC 20
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gregory |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Жіноча |
| Вага | 971 г |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Глибина | 18 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 53 см |
| Особливості | Сумісність із гідратом |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Спортивний |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Нейлон | Ріпстоп |
- Ціна: 8 092 ₴





