Рюкзак Gregory Stout 35 Чорний 35 л 1.31 кг (149378) для чоловіків спортивний 210D нейлон 69 x 33 x 25 см

10 046 ₴
- Готово до відправки
- Код: 149378/A267
- +380 (68) 261-30-54
Рюкзак Gregory Stout 35
Новинка колекції TrailFlex — місткий та зручний рюкзак Gregory Stout 35 поєднує в собі простір та комфорт. Повністю регульований поясний ремінь та система швидкого регулювання забезпечують зручну посадку рюкзака та відповідну міцність. Підвісна система VersaFit з дихаючою спинкою із 3D-піни гарантує надзвичайну гнучкість під час руху і правильний розподіл ваги.
Великі кишені на поясі для швидкого доступу до телефона чи будь-чого, що має бути під рукою. Колекція TrailFlex це функціональність, елегантний зовнішній вигляд та неймовірна універсальність для будь-яких пригод.
Ключові можливості
- Регульована підвісна система VersaFit з дихаючою спинкою з перфорованої 3D-піни
- Вентильовані плечові ремені з нагрудним ременем із вбудованим свистком
- М'який пояс на стегнах з великими кишенями на блискавці
- Каркас зі сплаву Wishbone для стабільності та гнучкості
- Нижнє відділення для спальника на блискавці
- Верхня та нижня кишені на блиzipка та затискач для ключів
- Двосторонні міцні сітчасті кишені з верхнім і нижнім компресійними ремінцями
- Передня велика еластична сітчаста кишеня з панеллю з міцної тканини
- Застібка з шнуром, що швидко затягується, і верхня компресійна стрічка
- Гідратаційний рукав із системою кріплення для гідратації Speedclip, сумісною з резервуарами Gregory Hydro (резервуар не входить до комплекту)
- Система кріплення трекінгових палиць/інструмента з резинкою банджі
- Посилена нижня частина з двошаровою конструкцією
- Спеціальні формовані застібки блискавок ComfortGrip
- Великий отвір U-Zip для легкого доступу до спорядження, упакованого в центральній частині рюкзака
- Дощовик у комплекті
Технічні характеристики
- Матеріал: 210D 40% перероблений нейлон та 420D високощільний нейлон
- Матеріал підкладки: 135D високощільний 40% перероблений поліестер
- Розміри: 69 x 33 x 25 см
- Максимальне навантаження: 16 кг
- Об'єм: 35 л
- Вага: 1.31 кг
Рюкзак Gregory Stout 35 ідеально підходить для походів, подорожей та активного відпочинку. Завдяки своїй місткості та зручній системі підвіски, він дозволяє комфортно переносити усі необхідні речі, залишаючи руки вільними.
Цей рюкзак стане вірним супутником у будь-якій пригоді та допоможе вам організувати все спорядження, що робить його обов'язковим елементом для любителів активного способу життя.
Рюкзак Gregory Stout 35
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gregory |
| Країна виробник | США |
| Вага | 1310 г |
| Висота | 69 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 25 см |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 35 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 150 |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих |
| За типом конструкції | Анатомічний |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості рюкзака | Анатомічна конструкція | Струдна стяжка | Закріплення для трекінгових палиць | Накидка від дощу | Поясний ремінь |
| Призначення рюкзака | Трекінговий |
- Ціна: 10 046 ₴






