Рюкзак Gregory Stout 55 Чорний 55 л 1.68 кг 80 x 33 x 29 см (149380)

11 720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 149380/A267
+380 (95) 825-38-99
- +380 (68) 261-30-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Gregory Stout 55 EU 149380
Рюкзак Gregory Stout 55 ставить нові стандарти у категорії туристичного спорядження. Завдяки своїй місткості та продуманій конструкції, він ідеально підходить для тривалих походів, походів у гори та активного відпочинку на природі. Підвісна система VersaFit забезпечує зручність, а також відмінну вентиляцію спини.
Ключові можливості
- Регульована підвісна система VersaFit з дихаючою спинкою з перфорованої 3D-піни;
- Вентильовані плечові ремені з нагрудним ременем із вбудованим свистком;
- М'який пояс на стегнах з великими кишенями на блискавці;
- Каркас зі сплаву Wishbone для стабільності та гнучкості;
- Нижнє відділення для спальника на блискавці;
- Верхня та нижня кишені на блискавці та затискач для ключів;
- Двосторонні міцні сітчасті кишені з верхнім і нижнім компресійними ремінцями;
- Передня велика еластична сітчаста кишеня з панеллю з міцної тканини;
- Застібка з шнуром, що швидко затягується, і верхня компресійна стрічка;
- Гідратаційний рукав із системою кріплення для гідратації Speedclip;
- Система кріплення трекінгових палиць/інструмента з резинкою банджі;
- Посилена нижня частина з двошаровою конструкцією;
- Спеціальні формовані застібки блискавок ComfortGrip;
- Великий отвір U-Zip для легкого доступу до спорядження;
- Дощовик у комплекті.
Технічні характеристики
- Матеріал: 210D 40% перероблений нейлон та 420D високощільний нейлон;
- Матеріал підкладки: 135D високощільний 40% перероблений поліестер;
- Розміри: 80 x 33 x 29 см;
- Максимальне навантаження: 23 кг;
- Об'єм: 55 л;
- Вага: 1.68 кг;
Рюкзак Gregory Stout 55 ідеально підходить для тривалих подорожей, походів у гори або активного відпочинку. Його функціональність і зручність роблять його надійним супутником у всіх ваших пригодах.
Рюкзак Gregory Stout 55 EU 149380
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gregory |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 1680 г |
| Кишені | Бічні, Верхній, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 29 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 80 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Сумісність із гідратом |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Спортивний |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 55 |
- Ціна: 11 720 ₴






