Рюкзак Gregory Rhune 25 100% Recycled 300D Polyester Ripstop 25 л 20.3 x 50.8 x 33 см (213431ALP)

6 697 ₴
- Готово до відправки
- Код: 143377/6404
- +380 (68) 261-30-54
Рюкзак Gregory Rhune 25 поєднує в собі комфорт, продуктивність і екологічний підхід. Завдяки використанню перероблених матеріалів, цей рюкзак не тільки практичний і зручний, але й підтримує стійке використання ресурсів. Задня панель AirCushion забезпечує чудову вентиляцію, а продумане розташування кишень робить його ідеальним вибором для активних користувачів.
Ключові можливості
- Усі тканини виготовлені з перероблених матеріалів, що дало змогу на 57% знизити вуглецевий слід, як порівняти зі звичайним нейлоновим рюкзаком
- Задня панель AirCushion забезпечує ідеальну вентиляцію, усуває точки тиску і забезпечує охолодження
- Кишеня на ремені безпеки Digi ідеально підходить для навушників, проїзних квитків та інших предметів першої необхідності, забезпечуючи їхнє збереження і легкий доступ
- Плечові ремені з м'якою підкладкою і знімним грудним ременем
- Доступ до основного відділення на блискавці
- Внутрішній відсік для ноутбука з прилеглим до нього відсіком для планшета
- Переднє відділення на блискавці з внутрішніми сітчастими кишенями
- Внутрішня сітчаста кишеня на блискавці з прорізами для ручок
- Верхня кишеня на блискавці зі швидким доступом
- Бічна зовнішня кишеня для дрібниць на блискавці із затискачем для ключів
- Бічна кишеня для пляшки з еластичної сітки
- Передні світловідбивні петлі для кріплення
- Верхня ручка з м'якою накладкою
- Спеціальні литі ручки для блискавок ComfortGrip
Технічні характеристики
- Код товара: 213431ALP
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна-виробник: Філіппіни
- Вага: 925 г
- Матеріал виготовлення: 100% Recycled 300D Polyester Ripstop with PFC-Free DWR
- Стан: Нове
- Об'єм: 25 л
- Габарити: 20.3 x 50.8 x 33 см
- Накидка від дощу: Немає
Рюкзак Gregory Rhune 25 ідеально підходить для повсякденних поїздок, активного відпочинку та використання в місті. Ви зможете з легкістю організувати свій простір завдяки численним кишеням та відсікам, а зручні плечові ремені забезпечать комфорт навіть при тривалому носінні.
Обираючи рюкзак Gregory Rhune 25, ви робите крок до більш екологічного способу життя, оскільки він виготовлений з перероблених матеріалів. Це не просто рюкзак, а ваш союзник у збереженні природи.
Рюкзак Gregory Rhune 25
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gregory |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 925 г |
| Кишені | Бічні, Верхній, Фронтальний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 20.3 см |
| Ширина | 20.3 см |
| Висота | 50.8 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Сумісність із гідратом |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Городской |
- Ціна: 6 697 ₴







