Газовий пальник Kovea KB-1112 Power Nano Stove Алюміній, сталь 110 г, потужність 2.14 кВт, розміри 65 x 44 x 89 мм (201469ALP)

1 448 ₴
- Немає в наявності
- Код: KB-1112
- +380 (68) 261-30-54
Kovea KB-1112 Power Nano Stove - це невеликий за розмірами, дуже компактний газовий пальник на високій ніжці, який відрізняється досить високими показниками продуктивності. Так, літр води від 15 до 95 градусів закипає за 3 хвилини 40 секунд. Погодьтеся, більш ніж гідний результат для невиносного пальника. Газова витрата пальника становить 156 грамів/година, а це означає, що газового балона обсягом 230 грамів вистачить майже на півтори години безперервного горіння на максимальній потужності.
Спеціальна форма голови, застосована раніше в моделі KB-1005, забезпечує пряме, потужне, полум'я, що не задмухується вітром. А важіль подачі газу як завжди реагує на кожен, навіть найніжніший, дотик, забезпечуючи дуже точне регулювання розміру полум'я.
Вага пальника KB-1112 Power Nano Stove складає 95 грамів, а його невеликі розміри будуть гідно оцінені всіма любителями подорожей без нічого. Робоча площа пальника становить 12 см, з чого виходить, що приготування буде комфортним як у посуді з широким дном, так і в посуді циліндричної форми, де вода закипатиме в рази швидше.
Як і більшість пальників Kovea KB-1112 Power Nano Stove постачається в пластиковому кофрі, який надійно захистить ваш пальник від деформацій під час транспортування.
Ключові можливості
- Висока продуктивність: закипання літра води за 3 хвилини 40 секунд.
- Невеликий вага 95 грамів, що робить його ідеальним для походів.
- Точне регулювання полум'я за допомогою чутливого важеля подачі газу.
- Компактні розміри, що дозволяють зручно транспортувати.
- Постачається в захисному пластиковому кофрі.
Технічні характеристики
- Код товара: 201469ALP
- Країна реєстрації бренда: Південна Корея
- Країна-виробник: Південна Корея
- Вага: 110 г
- Матеріал виготовлення: Алюмій, сталь
- Розміри: 65 x 44 x 89 мм
- Вітрозахист: Ні
- Попередній підігрів газу: Ні
- П'єзопіджиг: Ні
- Максимальний витрата газу: 156 г/год
- Потужність: 2.14 кВт
- Вид пального: Газові
- Діаметр встановлюваної ємності: 65 мм
Газовий пальник Kovea KB-1112 Power Nano Stove - це ідеальний вибір для тих, хто цінує легкість та компактність, адже він забезпечує швидке та ефективне приготування їжі в будь-яких умовах. Ідеально підходить для походів, кемпінгу або виїздів на природу, коли важливо мати надійний та легкий прилад для приготування їжі.
Обираючи Kovea KB-1112 Power Nano Stove, ви отримуєте високу продуктивність, зручність використання та надійність. Цей пальник стане вашим незамінним помічником у будь-який час, коли ви перебуваєте на природі.
Газовий пальник Kovea KB-1112 Power Nano Stove
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOVEA |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 110 кг |
| Витратуа газового палива | 156 г/год |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Колір | Срібляста |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Номінальна потужність | 2.14 Вт |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Діаметр встановлюваної ємності | 65 мм |
- Ціна: 1 448 ₴
