Гамак Amazonas Travel Set Парашютний шовк 275x140 см до 120 кг (203078ALP)

2 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: AZ-1030260
- +380 (68) 261-30-54
Гамак Amazonas Travel Set – ідеальне рішення для тих, хто любить подорожувати та насолоджуватись природою. Виготовлений з легкого та міцного парашутного шовку, цей гамак забезпечує комфорт і зручність під час відпочинку. Його компактний розмір у складеному вигляді робить його відмінним супутником у походах, трекінгу та подорожах.
Ключові можливості
- з міцного та легкого парашутного шовку
- для 1+1 осіб, витримує навантаження до 120 кг
- легке та швидке кріплення - вбудовані шнурівка та гачок
- компактний у складеному вигляді
- чохол у комплекті
Технічні характеристики
- Матеріал: парашутний шовк
- Розрахований для: 1+1 осіб
- Витримує навантаження до: 120 кг
- Загальна довжина до: 300 см
- Розмір спального місця: 275х120 см
- Вага: 450 г
- Розмір у складеному вигляді: 21,5х7,5 см
Гамак Amazonas Travel Set ідеально підходить для кемпінгу, хайкінгу, туризму, а також для відпочинку у лісі або на озері. Ви можете легко використовувати його для вечірніх посиденьок з друзями у парку або на природі. Завдяки своїй легкій конструкції та простоті у використанні, цей гамак стане незамінним атрибутом ваших подорожей.
Однією з основних переваг Amazonas Travel Set є його компактність у складеному вигляді, що дозволяє зручно транспортувати його. А також, вбудовані елементи кріплення забезпечують легкість установки, що є важливим аспектом під час подорожей. Ви зможете замовити цей гамак у нашому інтернет-магазині та насолоджуватись комфортом під час вашого наступного відпочинку.
Гамак Amazonas Travel Set
]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ложа | 275 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 140 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 450 |
- Ціна: 2 090 ₴









