Інверторний генератор Zipper ZI-STE2800IV + газова плитка Orcamp CK-505 + електричний обігрівач Gardyer HE2000 2.8 кВт

20 130 ₴
- Немає в наявності
- Код: KZI-STE2800IV
- +380 (68) 261-30-54
Інверторний генератор Zipper ZI-STE2800IV + газова плитка Orcamp CK-505 + електричний обігрівач Gardyer HE2000
Інверторний генератор Zipper ZI-STE2800IV з номінальною потужністю 2,8 кВт використовується для резервного живлення однофазних приладів при відсутності основної електромережі. Завдяки використанню інверторної технології подача електроенергії плавна, без перепадів напруги, а розхід палива знижений. У комплекті також ви отримаєте газову плитку Orcamp CK-505 та електричний обігрівач Gardyer HE2000, що робить цей набір ідеальним для виїздів на природу або в умовах відсутності електроенергії.
Ключові можливості
- Вихідна напруга - 230 В
- Номінальна потужність - 2,8 кВт, максимальна потужність - 3,2 кВт
- Синхронний альтернатор з мідною обмоткою
- 1 розетка 230 В, 1 USB-порт
- Плавна подача і висока якість електроенергії за рахунок інверторної технології
- Економне використання палива
- Низький рівень шуму
- Одноциліндровий чотиритактний бензиновий двигун потужністю 4 кВт
- Ручний запуск
- Датчики рівня мастила і палива
- Відкрита конструкція корпусу
- Жорстка рама, яку можна використовувати як ручки для переміщення генератора
- Мобільність завдяки компактному розміру і невеликій вазі.
Технічні характеристики
- Вага - 33 кг
- Розміри - 450x490x510 мм
- Тип двигуна - 4-тактний
- Гарантія - 12 місяців
- Тип запуску - Вручну
- Рівень шуму - 68 дБ
- Паливо - Бензин
- Частота - 50 Гц
- Тип корпусу - Відкритий
- Датчик рівня масла - Так
- Датчик рівня пального - Так
- Об'єм масла - 0,6 л
- Об'єм паливного бака - 9 л
- Витрата пального (при безперервній роботі) - 200/250 мл на 1 кВт·ч
- Стабілізатор напруги (AVR) - Так
Сценарії використання: Уявіть, що ви на виїзді на природу з друзями. Інверторний генератор Zipper ZI-STE2800IV забезпечить електроенергію для зарядки телефонів, в той час як газова плитка Orcamp CK-505 дозволить приготувати смачну вечерю. А електричний обігрівач Gardyer HE2000 стане в нагоді в холодну пору року, щоб підтримувати комфортну температуру.
Обираючи три якісні прилади в одному комплекті, ви отримуєте впевненість у їх надійності та функціональності. Завдяки інтерфейсу нашого інтернет-магазину, ви з легкістю можете замовити цей комплект за доступною ціной та з безкоштовною доставкою.
Інверторний генератор Zipper ZI-STE2800IV + газова плитка Orcamp CK-505 + електричний обігрівач Gardyer HE2000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 9 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживання палива | 200250 л/год |
- Ціна: 20 130 ₴









