Розкладний стіл Naturehike CNH22JU035 алюміній Розмір L чорний вага 470 г розміри 43 х 34 х 45 см

2 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6927595712443
- +380 (68) 261-30-54
Розкладний стіл Naturehike CNH22JU035, алюміній, Розмір L, чорний
Компактний стіл Naturehike CNH22JU035 стане в пригоді для облаштування місця відпочинку під час пікніка, риболовлі, кемпінгу або пішої подорожі. Модель важить лише 470 г, водночас її розміри у встановленому положенні сягають 43 х 34 х 45 см. Завдяки алюмінієвому сплаву, стіл міцний і стійкий до корозії, тому ви можете бути впевнені у його тривалому використанні.
Ключові можливості
- Портативний стіл для облаштування місця відпочинку на природі;
- Колір – чорний;
- Розмір L;
- Матеріал – алюмінієвий сплав 7001;
- Стільниця кріпиться на каркасі за допомогою різьбового з'єднання;
- Каркас можна використовувати як штатив для камери чи кемпінгового ліхтаря;
- Є сітчаста поличка для зберігання дрібного приладдя;
- У встановленому положенні розміри сягають 43 х 34 х 45 см;
- Розміри у складеному вигляді – 35 х 5 см;
- Вага – 470 г;
- Гарантія – 1 рік.
Технічні характеристики
- Стан: Нове;
- Вага: 470 г;
- Тип товару: Товари для туризму.
Стіл Naturehike CNH22JU035 ідеально підходить для тих, хто любить активний відпочинок. Уявіть собі, як ви насолоджуєтеся природою, сидячи за цим столом, спостерігаючи за заходом сонця, або ж на пікніку з друзями, де стіл стає зручним місцем для їжі та розваг. Його легка вага та компактний розмір в складеному вигляді дозволяють легко вміщати його у рюкзак, що робить його незамінним атрибутом для всіх любителів активного відпочинку.
Купуючи розкладний стіл Naturehike CNH22JU035, ви отримуєте якісний продукт за доступною ціною. Цей стіл не тільки зручний у використанні, але й забезпечить комфорт та надійність під час ваших outdoor-пригод. Завдяки доставці, ви зможете швидко та без зайвих зусиль отримати цю продукцію прямо до своїх дверей. Читайте відгуки інших користувачів, щоб переконатись у його перевагах!
Розкладний стіл Naturehike CNH22JU035, алюміній, Розмір L, чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 0.47 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 2 350 ₴








