Ніж складаний Sencut ArcBlast S22043B-1 нержавіюча сталь 9Cr18MoV вага 83.9 г довжина клинка 75.7 мм тип замка Button Lock

3 570 ₴
- Немає в наявності
- Код: S22043B-1
- +380 (68) 261-30-54
Ніж складаний Sencut ArcBlast S22043B-1
Ніж Sencut ArcBlast S22043B-1 — це ідеальний помічник для будь-якого любителя активного відпочинку та повсякденного використання. Завдяки своєму продуманому дизайну та високоякісним матеріалам, цей ніж демонструє відмінну довговічність та універсальність. Ви можете бути впевнені, що він впорається із будь-якими завданнями, які постануть перед вами.
Ключові можливості
- Складаний ніж EDC з двопозиційною сталевою кліпсою для зручного носіння.
- Клинок з нержавіючої сталі 9Cr18MoV з твердистю 58-60 HRC.
- Профіль клинка Drop Point для максимального контролю при різанні.
- Три способи відкриття: фліпер, шпеник та кнопка.
- Замок Button Lock для безпечної фіксації клинка.
- Керамічні підшипники в осьовому вузлі для плавного відкриття.
- Легке алюмінієве руків'я для комфортного використання.
Технічні характеристики
- Гарантія - 12 місяців.
- Тип товару - Ножі.
- Тип ножа - складаний.
- Довжина клинка - 75.7 мм.
- Загальна довжина - 179.5 мм.
- Товщина клинка - 2.6 мм.
- Довжина в складеному стані - 103.8 мм.
- Вага - 83.9 г.
- Колір рукоятки - чорний.
- Марка сталі - 9Cr18MoV.
- Тип заточення - прямий.
- Тип замка - Button lock.
- Форма клинка - drop-point.
- Матеріал рукоятки - алюміній.
Ви можете використовувати ніж Sencut ArcBlast S22043B-1 як під час походів у гори, так і в повсякденному житті. Наприклад, ви можете легко та швидко підготувати продукти до приготування їжі на кемпінгу, або ж відкрити упаковки з товаром у вашому офісі. Завдяки своїй надійності, цей ніж стане вашою незамінною частиною екіпіровки.
При замовленні ножа Sencut ArcBlast S22043B-1 ви отримуєте не тільки якісний та функціональний інструмент, але й стильний аксесуар, який підкреслить вашу індивідуальність. Придбати ніж можна в нашому интернет-магазині, завдяки зручному оформленню замовлення і швидкій доставці, ви зможете насолоджуватися ним вже найближчим часом!
Ніж складаний Sencut ArcBlast S22043B-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencut |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 83.9 г |
| Довжина ножа | 179.5 мм |
| Довжина рукоятки | 103.8 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 9Cr18MoV |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Особливості | Фліпер, Металева кліпса |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 83.9 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75.7 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Ширина леза | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному стані | 179.5 |
- Ціна: 3 570 ₴









