Ніж складаний Civivi Photonix C23081B-2 EDC довжина клинка 94 мм вага 137 г замок Liner Lock нержавіюча сталь Sandvik 14C28N

4 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: C23081B-2
- +380 (68) 261-30-54
Ніж складаний Civivi Photonix C23081B-2
Яскравий дизайн та надійність у кожній деталі роблять складаний ніж Civivi Photonix універсальним інструментом для повсякденного носіння та виконання завдань різної складності. З його допомогою ви можете різати та проколювати матеріали різної щільності — від картону та мотузок до виробів з гуми або пластику. Все завдяки універсальному профілю Drop Point, який витримує високі навантаження.
Ключові можливості
- Складаний ніж EDC з клинком Drop Point;
- Матеріал клинка – шведська нержавіюча сталь Sandvik 14C28N;
- Твердість сталі – 58-60 HRC;
- Метод обробки клинка – сатинування;
- Тип заточування – прямий;
- Осьовий вузол з підшипниками з кераміки;
- Замок Liner Lock для надійної фіксації;
- Двопозиційна сталева кліпса Tip-Up для прихованого носіння;
- Довжина клинка – 94 мм, загальна довжина в відкритому стані – 226,6 мм;
- Легка вага – всього 137 г.
Технічні характеристики
- Тип ножа – складаний;
- Довжина закритого ножа – 132,6 мм;
- Товщина клинка – 3 мм;
- Товщина руківʼя – 12 мм;
- Матеріал руківʼя – G10;
- Колір рукоятки – темно-зелений;
- Гарантія – 12 місяців;
- Упаковка – коробка;
- Матеріал рукоятки – кераміка і пластик;
Уявіть ситуацію: ви відправляєтеся в похід з друзями, і вам потрібно нарізати трохи продуктів для обіду. Ніж Civivi Photonix C23081B-2 легко відкривається однією рукою, і ви без зусиль виконуєте завдання. Або ж ви використовуєте його для виконання дрібних ремонтних робіт у побуті. Завдяки міцному клинку та зручному руків'ю, ніж стає вашим надійним супутником у будь-якій ситуації.
Ніж складаний Civivi Photonix C23081B-2 — це не просто інструмент, а надійний партнер у вашому щоденному житті. З якісними матеріалами та продуманим дизайном, ви отримуєте дійсно високу якість за доступну ціну. Замовити його можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні.
Ніж складаний Civivi Photonix C23081B-2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 137 г |
| Довжина ножа | 226.6 мм |
| Довжина рукоятки | 132.6 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Кераміка |
| Особливості | Фліпер, Металева кліпса |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 137 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
- Ціна: 4 080 ₴









