Акумуляторний візок з двигуном від павербанку Litheli (2шт УМБ Litheli Power Bank 20000 mAh

16 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: U20HW03-0U213
- +380 (68) 261-30-54
Акумуляторний візок з двигуном від павербанку Litheli (2 шт УМБ Litheli Power Bank 20000 mAh, 45 W в комплекті)
Візок з електроприводом від Litheli — це сучасне рішення для тих, хто цінує зручність та функціональність. Модель підходить для транспортування речей під час туристичної подорожі та дачного відпочинку, для військових у польових умовах та для повсякденних завдань. Візок також актуальний для торгівлі, дозволяючи без зайвих фізичних зусиль переміщати вантаж на великі відстані.
Ключові можливості
- Контроль швидкості. Налаштування швидкості відбувається натисканням однієї кнопки, дозволяючи адаптувати рух візка до поточних умов та навантаження. Всього доступні 3 варіанти швидкості.
- Автономна робота. Візок працює від павербанків Litheli (20000 мАгод) з вхідним портом USB Type-C. Два таких Power Bank є у комплекті. Їх номінальна напруга становить 20 В. Батареї не тільки забезпечують роботу візка протягом 20 хв на одному заряді, але також можуть використовуватися для заряджання дрібних пристроїв.
- Зносостійкі матеріали. Каркас виготовлений з нержавіючої та карбонової сталі. Сплави витримують високі навантаження без деформацій та несприйнятливі до корозії. Верхня частина зшита з надщільної тканини Oxford 600D з водовідштовхувальними властивостями, відповідаючи рейтингу водонепроникності IPX4.
- Міцні колеса для перетину будь-якого ландшафту. Передні колеса є поворотними, а задні — електричними. Вони гарантують плавне транспортування вмісту по різним типам поверхні: гравій, трава, твердий і піщаний ґрунт. Розміри кожного колеса становлять 180 х 85 мм.
Технічні характеристики
- візок з електродвигуном (2 х 450 Вт) та 2 павербанками Litheli 20000 мАгод;
- об'єм – 150 л;
- max навантаження – 60 кг;
- 3 режими швидкості з налаштуванням однією кнопкою;
- можливість підйому на схил під кутом до 10°;
- каркас із нержавіючої та карбонової сталі;
- верх з тканини Oxford 600D з водовідштовхувальними властивостями;
- рейтинг водонепроникності – IPX4;
- розміри у встановленому положенні – 110 х 58 х 68 см / 103 см (з урахуванням ручки);
- розміри у складеному вигляді – 42 х 33 х 75 см;
- вага – 15,2 кг;
- номінальна напруга Power Bank – 20 В;
- вага кожної батареї – 510 г;
- офіційна гарантія на візок та Power Bank складає 1 рік
Візок Litheli чудово підходить для різноманітних сценаріїв використання. Уявіть, як ви без зусиль перевозите важкі сумки з camping gear по бездоріжжю під час кемпінгу. Або ж, скориставшись візком в місті, швидко переміщуєте рекламні матеріали для вашого бізнесу, що значно полегшує роботу.
Купити акумуляторний візок Litheli — це означає отримати надійного помічника в усіх ваших справах. Він поєднує в собі потужність, зручність та ефективність, що робить його ідеальним вибором для кожного. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити доставку цього пристрою прямо до вашого дому.
Акумуляторний візок з двигуном від павербанку Litheli (2 шт УМБ Litheli Power Bank 20000 mAh, 45 W в комплекті)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Litheli |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Можливість регулювання опор по висоті | Немає |
| Матеріал стільниці | Тканина |
| Матеріал каркаса (опор) | Сталь |
| Отвір у стільниці для парасольки | Немає |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 68 мм |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 15.2 |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 75 см |
| Ширина в складеному вигляді | 33 см |
| Глибина в складеному вигляді | 33 мм |
- Ціна: 16 350 ₴







