Ніж складаний Ganzo G6805-GB синьо-зелений довжина клинка 86 мм вага 105 г тип замка Liner Lock

860 ₴
- Готово до відправки
- Код: G6805-GB
- +380 (68) 261-30-54
Ніж складаний Ganzo G6805-GB синьо-зелений
Модель Ganzo G6805 - це універсальний ніж, який однаково ефективний як в якості EDC інструменту, так і клинка для туристичних цілей. Даний ніж має просту в догляді конструкцію складного типу, яку можна непомітно носити в кишені одягу, рюкзака або зберігати в бардачку автомобіля на екстрений випадок. Висока якість матеріалів та ергономічний дизайн роблять цей ніж надійним супутником у будь-якій ситуації.
Ключові можливості
- Універсальний складний ніж для туризму і EDC;
- Колір - синьо-зелений;
- Матеріал клинка - сталь 8Cr14MoV;
- Твердість сталі - 57 HRC;
- Форма клинка - Drop Point;
- Тип заточування - прямий;
- Тип запірного механізму - замок Liner Lock;
- Матеріал накладок на рукояті - склотекстоліт G10;
- Довжина в розкладеному положенні - 198 міліметрів;
- Довжина клинка - 86 міліметрів;
- Товщина клинка - 2.8 міліметрів;
- Довжина рукояті - 112 міліметрів;
- Товщина рукояті - 13 міліметрів (без урахування кліпси);
- Вага - 105 грам.
Технічні характеристики
- Гарантія - 12 місяців;
- Тип товара - Ножі;
- Вага - 105 г;
- Тип ножа - складанний;
- Довжина клинка - 86 мм;
- Общая длина - 198 мм;
- Вид ножа - кишеньковий, туристичний;
- Товщина клинка - 2.8 мм;
- Марка сталі - 8CR14;
- Твердість клинка - 57 HRC;
- Тип заточення - прямий;
- Тип замка - Liner Lock;
- Форма клинка - drop-point;
- Матеріал рукоятки - склотекстоліт G10;
- Типи складних ножів - з фіксацією;
- Довжина в складеному стані - 112 мм;
- Довжина рукояті - 112 мм.
Уявіть ситуацію, коли ви вирушаєте на відпочинок на природу. Ніж Ganzo G6805 стане вашим надійним супутником, допомагаючи в приготуванні їжі або розділці дров. Або ж вам знадобиться інструмент, щоб швидко відкрити упаковку. Завдяки компактним розмірам та легкій вазі, ви завжди можете носити його з собою, не відчуваючи зайвого вантажу.
Купити ніж Ganzo G6805 можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Відгуки задоволених клієнтів підтверджують якість і надійність даної моделі. Не упустіть можливість замовити цей чудовий ніж за доступною ціною!
Ніж складаний Ganzo G6805-GB синьо-зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 105 г |
| Довжина ножа | 198 мм |
| Довжина рукоятки | 112 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Зелений |
| Матеріал леза | 8Cr14Mov |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Особливості | Фліпер, Металева кліпса |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 105 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
- Ціна: 860 ₴









