Килимок складний IXPE Naturehike NH19QD008 алюмінієва плівка 185x56х1.8 см блакитний водостійкий

990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6927595738108
- +380 (68) 261-30-54
Килимок складний IXPE Naturehike NH19QD008, алюмінієва плівка, 185x56х1,8 см, блакитний
Килимок складний Naturehike NH19QD008 — ідеальне рішення для туристів та любителів активного відпочинку. Він виготовлений з якісних матеріалів, які гарантують комфорт під час перебування на природі. Завдяки своїм компактним розмірам і легкій вазі, ви зможете легко взяти його з собою в будь-яку пригоду.
Ключові можливості
- Килимок складний для туризму та активного відпочинку;
- Упаковується у спеціальну сумку для зберігання;
- Матеріали: IXPE + алюмінієва плівка;
- Водостійкий, захистить від холоду при контакті з грунтом;
- Ультралегкий, важить близько 460 грам;
- Розміри: 185 * 56 * 1,8 сантиметра;
- У складеному вигляді розміри: 56 * 13 * 15 сантиметрів;
- Температура комфорту для поверхні, на якій буде розташовано виріб: +1 - 0 °C.
Технічні характеристики
- Гарантія - 1 рік;
- Тип товара - Товари для туризму;
- Вага - 460 г;
- Тип - Коврик;
- Розмір - 185 * 56 * 1,8 см;
- Матеріал - IXPE, алюмінієве покриття;
- Ширина - 56 см;
- Висота - 185 см.
Складний килимок Naturehike NH19QD008 стане чудовим доповненням до вашого туристичного спорядження. Уявіть, як ви відпочиваєте на природі, насолоджуючись комфортом, який забезпечує цей килимок. Він стане вашим вірним супутником під час кемпінгу, пікніків або простих прогулянок на свіжому повітрі.
Килимок виготовлений з матеріалів, що забезпечують відповідний рівень термоізоляції та водостійкості, тому ви можете не хвилюватися про погодні умови. Зробіть свій відпочинок максимально комфортним, замовивши цей килимок у нашому інтернет-магазині!
Килимок складний IXPE Naturehike NH19QD008, алюмінієва плівка, 185x56х1,8 см, блакитний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 460 г |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 185 см |
| Колір | Блакитний |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 1.8 мм |
| Ширина | 56 см |
- Ціна: 990 ₴







