Work Sharp алмазна пластина груба для точила Guided Field 4 "Coarse Diamond Plate 220 100 х 24 см

630 ₴
- Готово до відправки
- Код: PP0002885
- +380 (68) 261-30-54
Work Sharp алмазна пластина груба для точила Guided Field 4 "Coarse Diamond Plate 220
Абразивна пластина Work Sharp — незамінний аксесуар для вашого точила Guided Field Sharpener. Завдяки алмазному покриттю та високій зернистості 220 грит, вона забезпечує швидке та ефективне заточування лез. Надійність і тривалий термін служби роблять цю пластину ідеальним вибором для професіоналів та аматорів.
Ключові можливості
- Змінна точильна пластина для ручного точила Work Sharp Guided Field Sharpener (WSGFS221);
- Матеріал абразиву – алмаз;
- Зернистість – 220 грит;
- Підходить для початкового етапу заточування лез;
- Розміри – 100 х 24 см;
- Офіційна гарантія дійсна протягом 14 днів після придбання.
Технічні характеристики
- Гарантія - 14 днів;
- Зернистость - 220 гріт;
- Матеріал точила - алмазний;
- Для лез - зі звичайним лезом.
Ви можете використовувати алмазну пластину Work Sharp для заточування ножів перед походом на природу, коли необхідно мати бритвено гостре лезо. Або ж приготуйте свої кухонні ножі до великого обіду, щоб процес приготування став ще приємнішим. Пластина швидко відновить ваші інструменти до ідеального стану.
Купуючи алмазну пластину Work Sharp в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не тільки якісний товар, але й гарантію задоволення, адже наші клієнти залишають тільки позитивні відгуки про продукцію. Зробіть свій замовлення вже сьогодні і скористайтеся швидкою доставкою!
Work Sharp алмазна пластина груба для точила Guided Field 4 "Coarse Diamond Plate 220
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 24 мм |
| Виробник | Work Sharp |
| Країна виробник | США |
| Основні | |
| Зернистість | 220.0 |
| Градація | P220 |
| Вологостійкість | Да |
| Сфера застосування | Метал |
| Матеріал | Алмаз |
| Тип | Шліфувальний матеріал |
| Загальні | |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 630 ₴

