Настільний фрезерний верстат з ЧПУ Holzmann CTF45P_230V потужність 80 Вт робоча зона 460х460 мм швидкість подачі 800 мм/хв

41 210 ₴
- Немає в наявності
- Код: CTF45P_230V
- +380 (68) 261-30-54
Настільний фрезерний верстат з ЧПУ Holzmann CTF45P_230V
Настільний фрезерний верстат з ЧПУ Holzmann CTF45P_230V - це універсальне, компактне обладнання для обробки деревини, пластику і навіть алюмінію. Розмір робочої зони - 460х460 мм. Завдяки модульній конструкції швидко і легко встановлюється на будь-якій робочій поверхні. Підтримує програмне забезпечення CAM (Candle, Carveco, Artcam, Easel). Двигун потужністю 80 Вт дозволяє до 6 годин безперервної роботи. Швидкість обертання шпинделя - 8000 об/хв, швидкість подачі - 800 мм/хв.
Ключові можливості
- Розмір робочої зони - 460х460 мм
- Модульна конструкція для легкого монтажу
- Підтримка програмного забезпечення CAM (Candle, Carveco, Artcam, Easel)
- Потужність двигуна - 80 Вт
- Швидкість обертання шпинделя - 8000 об/хв
- Швидкість подачі - 800 мм/хв
- Точність позиціонування по осі XY - 0,05 мм
- USB-інтерфейс для зручного використання
- З’єднання Wi-Fi для віддаленого управління
- SD-картрідер (+TF-Card.4GB) для зберігання проектів
- Максимальний час безперервної роботи - 6 годин
- Стійка і міцна конструкція для тривалої експлуатації
- Компактний розмір, що дозволяє економити простір
- Сертифікація СЄ, що підтверджує якість
- Гарантія 24 місяці для вашого спокою
Технічні характеристики
- Стан: Нове
- Вага: 15,8/20,6 кг
- Напруга: 100 - 240 В/50 - 60 Гц
- Габаритні розміри: 742x689x413 мм
- Транспортні габарити: 760х740х213 мм
- Рівень звукової потужності: 85 дБ(А)
- Скорість подачі: 800 мм/хв
- Максимальний діаметр фрезерування: 10 мм
Ви можете використовувати настільний фрезерний верстат Holzmann CTF45P_230V для створення вишуканих виробів з дерева. Наприклад, при виготовленні меблів, ви зможете отримати точні та якісні деталі, що підвищить загальний вигляд ваших проектів. Або ж, якщо ви займаєтеся хобі, такий верстат стане незамінним помічником у створенні 3D-оптики або гравіювання на подарунках.
Цей настільний фрезерний верстат з ЧПУ також ідеально підходить для малосерійного виробництва та прототипування. Його модульність та широкий функціонал дозволяють адаптувати його під різні завдання, а доступні опції значно розширюють можливості.
Настільний фрезерний верстат з ЧПУ Holzmann CTF45P_230V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Додатковий сервіс | Навчання, Сервісне обслуговування, Установка |
| Діаметр фрезерних голівок | 10 мм |
| Діаметр фрези | 10 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 800 м/хв |
| Подача заготовки | Автоматична, Ручна |
| Потужність двигуна подачі | 80 кВт |
| Споживана потужність | 80 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фрезерно-гравірувальний верстат |
| Хід шпинделя | 80 мм |
| ЧПУ | Так |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15.8 кг |
| Висота | 413 мм |
| Довжина | 742 мм |
| Ширина | 742 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 460 мм |
| Діаметр цанг | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 10 мм |
| Ширина заготовки | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 100-240 |
- Ціна: 41 210 ₴
