Козловий кран CORMAK PK1 вантажопідйомність до 1 тонни висота 2500-3600 мм

59 710 ₴
- Немає в наявності
- Код: PK1
- +380 (68) 261-30-54
Козловий кран CORMAK PK1
Козловий кран CORMAK PK1 - це універсальний пристрій для піднімання вантажів вагою до 1 тонни. Конструкція виготовлена з якісних матеріалів, надзвичайно міцна, надійна та стійка до скручування. Додаткові поперечні стійки забезпечують високу стійкість і стабільність.
Ключові можливості
- Вантажопідйомність - до 1 тонни
- Висота - 2500-3600 мм
- Міцна, стійка до скручування конструкція
- 2 додаткові стійки для посилення поперечних балок
- 4 поворотні ролики зі стоянковими гальмами
- Регулювання висоти за допомогою важеля і 2 запобіжних болтів на кожній опорі
- Можливість встановлення ручної талі
- Відповідність європейським стандартам якості та безпеки
Технічні характеристики
- Состояние - Нове
- Вес - 142 кг
- Грузоподъемность - 1000 кг
- Внутренняя ширина - 2300 мм
- Двутавровая балка - 76х120 мм
- Натяжные устройства опорной рамы - 4 шт
- Общая высота - 2520/3720 мм
- Общая ширина - 2400 мм
- Рабочая ширина лебедки - 1750 мм
- Усиление поперечной балки - 2 шт
- Ширина верхней балки - 2550 мм
Сценарії використання козлового крана CORMAK PK1 можуть включати підйом важких вантажів у виробничому цеху або на складі. Наприклад, ви можете легко перемістити деталі автомобілів між робочими станціями, або ж підняти пакувальні коробки на верхні полиці складу.
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити козловий кран CORMAK PK1 за вигідною ціною з доставкою. Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів і пропонуємо тільки якісне обладнання без посередників.
Козловий кран CORMAK PK1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Власна вага | 142 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3720 мм |
| Довжина | 2.4 мм |
| Ширина | 2400 мм |
| Розміри майданчика | |
| Ширина майданчика | 2400 мм |
- Ціна: 59 710 ₴




