Акумуляторна тачка Zipper ZI-EWB300-160L вантажопідйомність 300 кг місткість 160 л

67 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZI-EWB300-160L
- +380 (68) 261-30-54
Акумуляторна тачка Zipper ZI-EWB300-160L
Акумуляторна тачка Zipper ZI-EWB300-160L – це надійний помічник у транспортуванні сипучих вантажів по дому, подвір'ю або саду. Завдяки потужному літій-іонному акумулятору та зручному керуванню, ви зможете легко переміщати тяжкі вантажі навіть у важкодоступних місцях. Вдосконалений дизайн та висока якість роблять цю модель ідеальним вибором для дачників і фермерів.
Ключові можливості
- Підходить для перевезення сипучих вантажів навіть в важкодоступній місцевості навколо будинку, двору і саду;
- Ефективна робота завдяки потужному літій-іонному акумулятору до 5 годин;
- Комфортне та безпечне керування завдяки елементу керування на правій рукоятці;
- Передній і задній хід можна вибрати за допомогою перемикача на ручці керування;
- Місткість 160 л і максимальна вантажопідйомність 300 кг.
Технічні характеристики
- Стан: Нове;
- Вага: 57/67 кг;
- Потужність двигуна: 2 приводних - 280 Вт;
- Максимальна навантаження: 300 кг;
- Ємність: 160 л;
- Час роботи при повному заряді акумулятора: до 5 ч;
- Габарити упаковки (ДхШхВ): 920х720х290 мм;
- Розмір шин: 16 x 5.00-8 (ведучі) і 10" (опорні колеса).
Сценарії використання акумуляторної тачки Zipper ZI-EWB300-160L можуть бути найрізноманітнішими. Наприклад, власник дачі може легко транспортувати грунт або інші матеріали для облаштування свого саду. А малий фермер зможе швидко перевезти врожай з поля до складу, полегшуючи собі працю та економлячи час.
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікація всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на усьому європейському ринку.
- Широкий модельний ряд.
- Практичний і сучасний дизайн.
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України.
Акумуляторна тачка Zipper ZI-EWB300-160L
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Об'єм кузова | 160 л |
| Оцинкований кузов | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Тачка садова |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Додаткові функції | |
| Знімний кузов тачки | Так |
| Підніжка-фіксатор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 |
- Ціна: 67 050 ₴


