Фрезерно-свердлильний верстат CORMAK ZX 7055 DRO потужність двигуна 1.5 кВт вага 425 кг

321 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX7055 DRO
- +380 (68) 261-30-54
Фрезерно-свердлильний верстат CORMAK ZX 7055 DRO
Фрезерно-свердлильний верстат CORMAK ZX 7055 DRO – це потужний та універсальний інструмент, який ідеально підходить для обробки металу. Він уміє виконувати фрезерування площин і торців, свердління, нарізання різьби та багато інших операцій. Завдяки своїм високим технічним характеристикам, ціна на цей верстат є надзвичайно вигідною для професіоналів та аматорів.
Ключові можливості
- Максимальний діаметр кінцевої фрези - 32 мм, торцевої фрези - 80 мм
- Нарізання різьби до M12
- Регулювання висоти на опорі, а не на колонні
- Поворот фрезерної головки на +/- 90°
- Регулювання висоти фрезерної головки
- Хід шпинделя - 125 мм
- Автоматична подача шпинделя
- 6 швидкостей обертання шпинделя у діапазоні 75-1600 об/хв
- Обертання шпинделя вліво і вправо
- Напрямні “ластівчин хвіст”
- Високоточний хрестовий стіл
- Масивна чавунна станина
- Безшумна робота за рахунок відшліфованих шестерень
- Потужність двигуна - 1,5 кВт (3 фази)
- Система охолодження ЗОР
- Сертифікація СЄ
Технічні характеристики
- Состояние - Нове
- Вага - 425 кг
- Потужність двигуна - 1,5 кВт
- Напруга - 400 В
- Розміри упаковки - 970x760x1160 мм
- Хід шпинделя - 125 мм (автоматична подача)
- Розмір робочого стола - 1000x240 мм
- Максимальний діаметр сверління в сталі/чугуне - 45/32 мм
- Обороти шпинделя - 75, 180, 280, 600, 1000, 1600 об/хв
- Переміщення по осі x/y - 670x185 мм
- Подача шпинделя - 0,1; 0,18; 0,26 об/хв
- Відстань від шпинделя до стола - 90 - 460 мм
- Відстань шпиндель – колонна - 235 мм
- Кут повороту голови - +/- 90°
Фрезерно-свердлильний верстат CORMAK ZX 7055 DRO стане ідеальним рішенням для вашої майстерні. Його багатофункціональність дозволяє виконувати різноманітні роботи: ви зможете обробляти заготовки різної складності і матеріалів. Наприклад, завдяки автоматичній подачі шпинделя, ви без зусиль зможете свердлити великі отвори у виготовлених деталях.
Купуючи CORMAK ZX 7055 DRO в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте надійний інструмент, сертифікований за стандартами СЄ, з привабливою ціною і швидкою доставкою. Не пропустіть можливість замовити його вже сьогодні!
Фрезерно-свердлильний верстат CORMAK ZX 7055 DRO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Виліт шпинделя | 235 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Діаметр фрезерних голівок | 80 мм |
| Діаметр фрези | 80 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 75 об/хв |
| Кількість швидкостей | 6 шт. |
| Оброблюваний матеріал | сталь/чавун |
| Подача заготовки | Автоматична, Ручна |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фрезерний верстат по металу |
| Хід пінолі | 125 мм |
| Хід шпинделя | 125 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 425 кг |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Кількість швидкостей шпинделя | 6 шт. |
| Максимальний діаметр свердління | 45 мм |
| Поздовжнє переміщення столу | 670 мм |
| Поперечне переміщення столу | 185 мм |
| Ширина столу | 240 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
- Ціна: 321 860 ₴







