Відбійний молоток Zipper ZI-ABH1700D потужність 1.7 кВт вага 19 кг 1900 ударів/хв сила удару 65 Дж

16 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZI-ABH1700D
- +380 (68) 261-30-54
Відбійний молоток Zipper ZI-ABH1700D
Відбійний молоток Zipper ZI-ABH1700D - це потужний і продуктивний інструмент для демонтажу бетонних конструкцій, цегляних стін і перекриттів, який відмінно підходить для професійних будівельних і ремонтних майданчиків. Витривалий двигун потужністю 1,7 кВт і ударний механізм з частотою 1900 ударів/хв дозволяють успішно виконувати важкі роботи. Максимальна сила удару - 65 Дж. Живлення від напруги 230 В.
Ключові можливості
- Витривалий двигун потужністю 1,7 кВт з повітряним охолодженням
- Живлення від мережі 230 В
- Ударний механізм (1900 ударів/хв)
- Максимальна сила удару - 65 Дж
- Шестигранний фіксатор 30 мм дозволяє легко встановити і замінити оснащення та дає змогу використовувати піки великого розміру і діаметру
- Ергономічні основна і допоміжна ручки для зручності керування
- Механізми управління розміщені на основній ручці
- Основну ручку можна встановити в оптимальне положення
- Антивібраційна система мінімізує передачу вібрацій на ручки
- Надзвичайно міцна конструкція
- Легкий доступ для заміни щіток і мастила в редукторі
- Сертифікат СЄ про відповідність європейським стандартам якості та безпеки
Технічні характеристики
- Состояние: Нове
- Вага: 19 кг
- Тип двигуна: IP20
- Потужність двигуна: 1.7 кВт
- Напруга: 230 В 50 Гц
- Гарантія: 12 місяців
- Клас захисту: II
- Транспортні габарити: 880х350х180 мм
- Тип упаковки: Пластиковий кейс
- Держатель: 21,343 м/с²
- Максимальне число ударів: 1900 уд/хв
- Сила удару: 65 Дж
Сценарії використання відбійного молотка Zipper ZI-ABH1700D можуть бути дуже різноманітними. Уявіть собі, як легко ви розбиваєте старий бетонний підлогу, готуючи площу для нового покриття. Або ж ви виконуєте демонтаж стін, щоб розширити простір у вашому домі. Цей інструмент стане вашою надійною підтримкою в будь-яких важких завданнях.
Вибравши відбійний молоток Zipper ZI-ABH1700D, ви обираєте якість, продуктивність і надійність. Купити цей інструмент в нашому інтернет-магазині - це отримати гарантію на 12 місяців та професійну підтримку. Швидка доставка й зручні умови оплати дозволять вам легко і швидко отримати необхідний інструмент для вашого проекту.
Відбійний молоток Zipper ZI-ABH1700D
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Споживана потужність | 1.7 Вт |
| Максимальна сила удару | 65 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1900 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 230 В |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Можливість підключення води | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 16 150 ₴

