Свердлильно-фрезерний верстат Holzmann ZX 40PC потужність 1.1 кВт максимальний діаметр свердління 40 мм хід шпинделя 120 мм

169 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZX40PC_400V
- +380 (68) 261-30-54
Свердлильно-фрезерний верстат Holzmann ZX 40PC
Свердлильно-фрезерний верстат Holzmann ZX 40PC - це універсальне обладнання для високоточного свердління та фрезерування металевих заготовок в інструментальних цехах, ремонтних майстернях і на дрібносерійних виробництвах. Регульована по висоті і куту нахилу свердлильна головка забезпечує надзвичайну гнучкість у роботі. Двигун потужністю 1,1 кВт (3 фази) підтримує високу продуктивність, а регулювання швидкості обертання шпинделя у діапазоні 95-1600 об/хв дозволяє ефективно працювати з різними матеріалами.
Ключові возможности
- Хід шпинделя - 120 мм
- Максимальний діаметр свердління - 40 мм
- Потужність двигуна - 1,1 кВт (3 фази)
- Редуктор з відшліфованими і загартованими зубчастими колесами, що працює у масляній ванні
- Регулювання швидкості обертання шпинделя у діапазоні 95-1600 об/хв
- Регулювання свердлильної головки по висоті і куту нахилу
- Регулювання глибини свердління триплечим маховиком зі шкалою
- Нарізання правої і лівої різьби
- Чавунний стіл розміром 190x585 мм
- Т-подібні пази для фіксації заготовок і допоміжного обладнання
- Система охолодження
- Відкидна захисна кришка патрона з акрилового скла
- Стійка опорна основа
- Стійка до скручування колона
- Сертифікація СЄ
- Гарантія 24 місяці.
Технічні характеристики
- Состояние - Нове
- Напряжение - 400 В
- Гарантия - 24 мес.
- Розмір стола - 190x585 мм
- Вес нетто - 335 кг
- Габаритні розміри, ШхДхВ - 740х720х1910 мм
- Потужність двигателя S6 - 1500 Вт
- Вилет - 272,5 мм
- Макс. диаметр сверления - 40 мм
- Диаметр колонни - 115 мм
- Макс. висота - 2160 мм
- Частота вращения фрезерного шпинделя - 95-1600 обмин
- Макс. расстояние между шпинделем и столом - 754 мм
Уявіть, ви працюєте в майстерні, і вам потрібно виготовити деталь із металу. Завдяки Holzmann ZX 40PC ви зможете без зусиль просвердлити отвір діаметром до 40 мм із точною глибиною. Після цього легко переключитися на фрезерування для обробки країв заготовки, отримуючи ідеальний результат.
Верстат ідеально підходить для професіоналів у сфері обробки металу, завдяки своїй потужності і численним функціям. Його можна замовити в нашому інтернет-магазині, що забезпечує швидку доставку та гарантію якості.
Свердлильно-фрезерний верстат Holzmann ZX 40PC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Виліт шпинделя | 272.5 мм |
| Споживана потужність | 1500 кВт |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 40.0 |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 335 кг |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 585 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 40 мм |
| Ширина столу | 190 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
- Ціна: 169 940 ₴









