Розкладний стіл Ranger Camp RA 5510 сталеве ліжко для кемпінгу 190x72 см вантажопідйомність 160 кг легкий

3 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: RA5510
- +380 (68) 261-30-54
Розкладний стіл Ranger Camp RA 5510 – надійне рішення для ночівлі на природі
Розкладушка Ranger Camp – це ідеальний варіант для комфортного ночлегу на природі або в умовах обмеженого простору. Завдяки цій моделі ви зможете створити затишне та зручне спальне місце як під відкритим небом, так і в наметі. Підтримуюча сталева конструкція та продумане рішення дозволяють використовувати розкладушку як в походах, так і в домашніх умовах.
Ключові можливості
- Легкість у використанні: швидке складання та розкладання.
- Компактні розміри: зручно транспортувати і зберігати.
- Висока вантажопідйомність: витримує до 160 кг.
- Міцна конструкція: сталева рама та тканина Оксфорд 600D.
- Зручні кишені для зберігання особистих речей.
Технічні характеристики
- Матеріал рами: Сталева труба
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Колір тканини: Світло-зелений, чорний
- Колір каркасу: Сірий
- Розмір у розкладеному вигляді: 39х190х72 см (ВхДхШ)
- Розмір у складеному вигляді: 90х24х10 см (ВхГхШ)
- Розмір спального місця: 39х189х67 см (ВхДхШ)
- Вага: 6 кг
- Максимальне навантаження: 160 кг
Розкладушка Ranger Camp чудово справляється із завданням забезпечення комфортного сну під час виїздів на природу. Після довгого дня на свіжому повітрі, ви зможете з легкістю розкласти стіл і насолодитися відпочинком. Завдяки легкості конструкції, ви будете без проблем транспортувати її в рюкзаку або автомобілі.
При замовленні розкладушки Ranger Camp ви отримуєте не лише зручне спальне місце, але й надійного супутника у ваших пригодах. Ця розкладушка стане відмінним рішенням для тих, хто цінує комфорт і практичність. Придбати її можна прямо зараз у нашому інтернет-магазині, за доступною ціною, з можливістю швидкої доставки!
Розкладний стіл Ranger Camp RA 5510 – це ідеальний вибір для комфортного ночлегу в будь-яких умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 39 мм |
| Довжина: | 190 мм |
| Основні атрибути | |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Основа спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Комплектація | |
| Знімний козирок від сонця | Немає |
| Подушка для відпочинку | Немає |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 90 см |
| Довжина в складеному вигляді | 90 см |
| Ширина в складеному вигляді | 24 см |
- Ціна: 3 499 ₴








