Насос-ліхтар-powerbank кемпінговий Flextail Max Pump 2 Plus помаранчевий 4 в 1 USB-C IPX4

2 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: MP2PL4800-OG-i
- +380 (68) 261-30-54
Насос-ліхтар-powerbank кемпінговий Flextail Max Pump 2 Plus, помаранчевий
Пристрій Flextail Max Pump 2 Plus — це модель 4 в 1! З її допомогою ви швидко надуєте та здуєте матраци, килимки та інші надувні вироби, роздмухаєте багаття та освітите місце для відпочинку. Але це ще не все! Прилад також здатен заряджати дрібні гаджети, підтримуючи рівень заряду необхідної техніки для комфортної подорожі!
Ключові можливості
- Насос та вентилятор. Завдяки інноваційній технології AIRVORTECH™ з оптимізацією повітроводу, швидкість повітряного потоку сягає 300 л/хв, а тиск становить 4,5 кПа. За допомогою насоса надування подушок, кругів для плавання та інших предметів займає менш як хвилину! Насос також працює в режимі дефляції, прискорюючи процес спускання повітря з надувних виробів та пакетів, створюючи ефект вакууму. Потужний повітряний потік може використовуватися і як вентилятор, зокрема для роздмухування багаття.
- Світлодіодний ліхтар. Інтерфейс пропонує 2 режими роботи: 500 лм та 50 лм. На максимальній яскравості ліхтар безперервно світить протягом 20 год, а на малій потужності час автономної роботи досягає 72 год. До того ж ліхтар можна встановлювати на рівній поверхні, як лампу, або підвішувати за кільце, як кемпінговий світильник.
- Power Bank. Насос живиться від вбудованого акумулятора 4800 мАгод, який заряджається через порт Type-C. Якщо вам потрібно терміново підзарядити смартфон, смарт годинник чи іншу техніку, батарею можна використовувати як повербанк.
Корпус з ABS-пластику та полікарбонату PC витримує механічний вплив та експлуатацію в негоду. Герметичність за стандартом IPX4 — це 100% гарантія того, що насос не вийде з ладу у разі потрапляння під водяні бризки, а значить, пристрій можна сміливо використовувати під час дощу.
У комплекті з насосом є 5 насадок для сумісності з клапанами різного діаметра. Ще одна перевага Max Pump 2 Plus — компактні розміри 5,5 х 5 х 9 см. З урахуванням легкої ваги 190 г це спрощує транспортування моделі.
Технічні характеристики
- насос-ліхтар 4 в 1 з функцією Power Bank;
- колір – помаранчевий;
- джерело живлення – перезаряджуваний акумулятор 4800 мАгод / 17,76 Вт·год;
- робочий тиск у режимі насоса – 4,5 / 2,5 кПа;
- швидкість повітряного потоку – 300-195 л/хв;
- max час роботи у режимі насоса – 90 хв;
- робочий тиск у режимі дефляції – -4,5 / -2,5 кПа;
- 2 режими світла – 50 / 500 лм;
- max тривалість світіння – 72 год;
- заряджання через порт USB-C;
- матеріали корпусу – ABS-пластик, PC;
- клас вологозахисту – IPX4;
- розміри – 5,5 х 5 х 9 см;
- вага – 190 г.
Сцена одного літнього вечора: ви на природі із друзями, і всім потрібно розпалити багаття, надути матраци для комфортного сну та освітити навколишню територію. З насосом Flextail Max Pump 2 Plus все це займе всього кілька хвилин. А вранці, коли смартфон розрядиться, швидка підзарядка допоможе залишатися на зв'язку!
Цей насос-ліхтар по праву стане незамінним товаром для кемпінгу, активного відпочинку або просто поїздок на природу. Не втрачайте можливість купити Flextail Max Pump 2 Plus в нашому інтернет-магазині — отримайте швидку доставку та кращу ціну!
Насос-ліхтар-powerbank кемпінговий Flextail Max Pump 2 Plus, помаранчевий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Атлант |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 5.5 мм |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Водонепроникний, Швидке заряджання батареї, Функція ДБЖ (UPS), З ліхтариком |
| Роз'єми | USB Type-A, Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Універсальний |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функція ДБЖ | Так |
| Ширина | 5.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 190 |
- Ціна: 2 050 ₴









