Акумуляторна повітродувка садова Litheli 560CFM живлення від павербанку (2шт УМБ Litheli Power Bank 20000

8 170 ₴
- Готово до відправки
- Код: U20BR00-0U220
- +380 (68) 261-30-54
Акумуляторна повітродувка садова Litheli 560CFM, живлення від павербанку (2шт УМБ Litheli Power Bank 20000)
Повітродувка Litheli 560CFM — це надійний інструмент для швидкого та ефективного прибирання території вашого саду або ділянки. Вона живиться від двох потужних павербанків, що забезпечує високу продуктивність без необхідності підключення до електромережі. Легка та мобільна, ця повітродувка допоможе вам підтримувати чистоту у будь-яку пору року.
Ключові можливості
- Налаштування швидкості повітряного потоку. Регулюйте швидкість натисканнями однієї кнопки від 10000 до 22000 об/хв.
- Робота на безщітковому двигуні. Ефективність на 60% вища порівняно з традиційними щітковими двигунами.
- Висока автономність. Безперебійна робота до 30 хв на одному заряді з двох павербанків Litheli ємністю 20000 мАгод.
Технічні характеристики
- Тип двигуна – безщітковий;
- Max швидкість повітря – 200 км/год;
- Швидкість холостого ходу – від 10000 до 22000 об/хв;
- Обʼєм повітряного потоку – 950 м³/год;
- Автономність – 30 хв роботи одному заряді;
- Вага – 2,7 кг;
- Напруга УМБ – 20 В;
- Max вхідний струм заряджання УМБ – 45 Вт;
- Офіційна гарантія на повітродувку – 3 роки;
- Офіційна гарантія на УМБ – 1 рік.
Уявіть, що ви швидко прибираєте свою ділянку після осіннього листопаду. З повітродувкою Litheli 560CFM ви можете за кілька хвилин позбутися купи листя, не витрачаючи багато сил. Або, наприклад, в зимовий період, коли вам потрібно очистити територію від снігу — ця повітродувка допоможе вам без проблем впоратися з цією задачею.
Купуючи повітродувку Litheli 560CFM, ви отримуєте високоефективний інструмент з тривалим терміном служби та відмінним співвідношенням ціни і якості. Доставка швидка, а відгуки інших користувачів підтверджують надійність та продуктивність даного товару.
Акумуляторна повітродувка садова Litheli 560CFM, живлення від павербанку (2шт УМБ Litheli Power Bank 20000)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Litheli |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 560 л/год |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Глибина | 2.7 мм |
| Ширина | 2.7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розташування клавіш управління | пістолет, корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів вала двигуна | 22000 об/хв |
- Ціна: 8 170 ₴









