Матрац самонадувний 6 см подвійний Naturehike NH21FCD11 бежевий для туризму габарити 200 х 132 см

7 860 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6927595793329
- +380 (68) 261-30-54
Матрац самонадувний 6 см подвійний Naturehike NH21FCD11, бежевий
Матрац Naturehike NH21FCD11 – це простий у використанні аксесуар, який допомагає підняти комфорт відпочинку на новий рівень. Завдяки м'якості, а також повітро- і водонепроникності модель дозволяє користувачеві максимально розслабитися під час сну, уникнувши переохолодження.
Ключевые возможности
- Самонадувний матрац для відпочинку в польових умовах;
- Колір - бежевий;
- Матеріали – еластична тканина 30D, поліестер 190Т;
- Прошарок – губчастий матеріал;
- Товщина – 6 сантиметрів;
- R Value виробу: 5,5 | Температура комфорту для поверхні, на якій буде розташовано виріб: -8°C;
- Габарити у розкладеному вигляді – 200 х 132 сантиметрів;
- Вага - 3600 грам.
Технические характеристики
- Гарантія - 1 рік;
- Тип товара - Товари для туризму;
- Тип - Матрац;
- Размер - 200 х 132 x 6 см;
- Материал - еластична тканина 30D, поліестер 190Т.
Матрац Naturehike NH21FCD11 стане чудовим компаньйоном для вашого наступного походу. Уявіть, як ви розкладаєте його під зірками після дового дня активного відпочинку, а потім насолоджуєтеся комфортом і теплом, завдяки спеціальним матеріалам, що забезпечують оптимальні умови для сну. Або ж використовуйте його на дачі, щоб провести з друзями незабутні вечора на свіжому повітрі.
Забудьте про дискомфорт під час сну на землі! Матрац Naturehike NH21FCD11 забезпечить вам комфорт, який ви заслужили після активного дня. Поспішайте купити його в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною з швидкою доставкою. Читайте відгуки задоволених клієнтів та переконайтеся самі в його якості!
Матрац самонадувний 6 см подвійний Naturehike NH21FCD11, бежевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | З сумкою |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 400 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ТПУ |
| Нижня сторона виробу | ТПУ, ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 200 мм |
| Ширина спального місця | 132 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Латка-самоклейка | Так |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній бік виробу | Поліестер |
- Ціна: 7 860 ₴







