Ніж складаний SRM 239X-GB чорний вага 109 г довжина 212 мм

2 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: 239X-GB
- +380 (68) 261-30-54
Ніж складаний SRM 239X-GB, чорний
Повноформатний ніж SRM 239X-GB зі складаним клинком позиціюється як мисливський інструмент, розрахований на активне різання щільних матеріалів та впевнену роботу в рукавичках. Ця модель також підходить для тактичних завдань, де потрібне особливо тверде та витривале лезо, що робить його надійним компаньйоном в будь-якій ситуації.
Ключевые возможности
- Універсальний профіль Drop Point забезпечує точність різання.
- Клинок з шведської нержавіючої сталі Sandvik 14C28N, що протистоїть іржі.
- Замок Crossbar Lock для зручної роботи правою та лівою рукою.
- Руківʼя з композиту G10, стійке до механічних впливів та вологи.
- Плавний рух леза завдяки сталевим підшипникам в осьовому вузлі.
- Двопозиційна кліпса Tip-Up для зручного носіння.
Технические характеристики
- Состояние — Новое;
- Вес — 109 г;
- Тип — Ножі;
- Гарантія — 12 місяців;
- Общая длина — 212 мм;
- Цвет — Чорний;
- Тип ножа — складаний;
- Материал рукоятки — G10;
- Вид ножа — кишеньковий, туристичний;
- Довжина клинка — 92 мм;
- Тип заточення — прямий;
- Товщина клинка — 3 мм;
- Марка сталі — 14C28N;
- Тип замка — Crossbar Lock;
- Довжина рукояті — 120 мм;
- Твердість клинка — 57-59 HRC;
- Форма клинка — drop-point.
Ніж SRM 239X-GB стане в пригоді не тільки під час полювання, але й у повсякденному житті. Уявіть, що ви на пікніку: ніж легко справляється з нарізанням продуктів або розпаковкою спорядження. Або ж, в тривожній ситуації, ви відразу відчуваєте впевненість, використовуючи його завдяки надійності механізму замка.
Вибравши ніж SRM 239X-GB, ви отримуєте не просто інструмент, а надійного партнера, готового допомогти в різних ситуаціях. Замовляйте прямо зараз в нашому інтернет-магазині з доставкою та вигідною ціною!
Ніж складаний SRM 239X-GB, чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 21.2 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Загальна довжина ножа | 212 мм |
| Знімні леза | Немає |
| Можливість нарізування заморожених продуктів | Немає |
| Клавіша автоматичного викидання лез | Немає |
| Ніж Накірі | Немає |
| Петелька для підвішування | Немає |
| Самозагострювальні леза | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Чехол | Немає |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 109 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92 мм |
| Склад набору | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Немає |
| Нож сантоку | Немає |
| Ніж для хамона | Немає |
| Кейс у комплекті | Немає |
| Підставка | Немає |
| Обробна дошка | Немає |
- Ціна: 2 010 ₴









