Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Minipresso GR тиск 8 барів вага 360 г об'єм резервуара 70 мл

2 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: WMINIGR
- +380 (68) 261-30-54
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Minipresso GR
Готуйте еспресо з кремовою пінкою в офісі, під час відпочинку на природі та туристичної подорожі! Цю можливість надає кавоварка Wacaco Minipresso GR, яка створена для тих, хто не бажає відмовлятися від улюбленого кавового напою, перебуваючи вдалині від дому. Це ідеальний вибір для справжніх цінителів кави, які хочуть насолоджуватися своїм напоєм у будь-який час та у будь-якому місці.
Ключові можливості
- Запатентований механізм з напівавтоматичним поршнем. Система зводить весь процес керування до простих натискань поршня із силою від 6 до 12 кг залежно від помелу кави. Лише 20-30 натискань, кілька хвилин вашого часу і ваш напій готовий!
- Тиск 8 барів. Цього достатньо для стабільної екстракції та приготування ароматного еспресо, порівняного з тим, що виходить при використанні домашньої кавомашини.
- Використання тільки інертних матеріалів. Нержавіюча сталь, з якої виготовлений корпус, не вступає в реакцію з водою, тому є на 100% безпечною для людини та зберігає всю багатогранність смаку й аромату напою. Додаткові частини конструкції виконані з силікону, PBT та поліпропілену.
Технічні характеристики
- портативна кавоварка для приготування 1 порції еспресо (до 50 мл);
- рекомендується використовувати каву надтонкого помелу;
- max тиск – 8 барів;
- обʼєм резервуара для окропу – 70 мл;
- ємність відсіку для кави – 8 г;
- матеріали – харчова нержавіюча сталь, PBT, поліпропілен, силікон;
- автономна робота без електрики та батарейок;
- розміри – 175 х 60 х 70 мм;
- вага – 360 г;
- офіційна гарантія складає 1 рік.
З Wacaco Minipresso GR ви можете легко приготувати еспресо навіть у найвіддаленіших куточках світу. Уявіть собі: ви на природі з друзями, і раптом хочеться кави! Завдяки цій компактній кавоварці ви швидко зможете приготувати насичений і ароматний напій, не спустошуючи свій рюкзак. Або ж в офісі, під час роботи, ваша улюблена кава з'являється всього за кілька хвилин.
Купуючи Wacaco Minipresso GR, ви отримуєте не тільки портативну кавоварку, а й чудовий спосіб насолоджуватися улюбленим напоєм в будь-який момент. Відмінна ціна, висока якість та простота використання роблять її незамінним аксесуаром для всіх любителів кави. В інтернет-магазині ви можете замовити цю кавоварку з доставкою прямо до вашого дому.
Портативна еспресо-кавоварка Wacaco Minipresso GR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacaco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 8 бар |
| Фільтр | постійний |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Манометр | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Матеріал ріжка | пластик |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Ні |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Швидкий пар | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 360 |
- Ціна: 2 190 ₴






