Компресор масляний двоциліндровий TAGRED TA360E, продуктивність 380 л/хв, максимальний тиск 10 Бар

16 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: TA360E
- +380 (68) 261-30-54
Масляний компресор двоциліндровий TAGRED TA360E
Масляний компресор двоциліндровий TAGRED TA360E з максимальним тиском 10 Бар і продуктивністю 380 л/хв (при 8 Бар) відмінно підходить для побутового використання, в невеликих автосервісах, малярських майстернях та на малих виробництвах. Сумісний практично з усіма пневматичними інструментами. Компактний розмір і невеликий об'єм ресивера 50 л дозволяють забезпечити якісне виконання більшості завдань.
Компресор оснащений водороздільником, який утримує воду та масло в відпрацьованому повітрі, редуктором тиску з інноваційним механізмом регулювання, двома манометрами для контролю параметрів роботи, двома декомпресійними клапанами для полегшення запуску та зручним краном для зливу конденсату. Ще однією вагомою перевагою є низьке енергоспоживання при збереженні високих робочих характеристик. Для зручності транспортування компресора є колеса та металева ручка з прогумованим покриттям. Такий компресор замовити в Україні ви можете на сайті офіційного постачальника TAGRED.
Ключові можливості
- 2 поршні забезпечують тривалу та рівномірну подачу стисненого повітря
- Продуктивність – 380 л/хв (при 8 Бар), 530 л/хв (при 1 Бар)
- Максимальне тиск – 10 Бар
- Ресивер об'ємом 50 л
- Водороздільник з редукційним клапаном, що утримує воду та масло в відпрацьованому повітрі
- Редуктор тиску з інноваційним механізмом регулювання
- 2 чітких манометри, один з яких з'єднаний з редуктором і водороздільником
- Великий діаметр турбіни забезпечує високу ефективність повітряного потоку і запобігає перегріву двигуна
- Зручний кран для зливу конденсату
- Покращене охолодження завдяки широким ребрам
- Збільшені сідла клапанів для більш швидкого потоку повітря
- 2 декомпресійних клапана для полегшення запуску (початок і кінець)
- Низьке енергоспоживання при збереженні високої ефективності
- Компактний розмір і невелика вага
- Колеса для транспортування
- Металева ручка з прогумованим покриттям
Технічні характеристики
- Вага - 36 кг
- Напруга - 230 В
- Гарантія - 12 місяців
- Потужність двигуна - 2,2 кВт
- Габаритні розміри - 780х440х670 мм
- Частота - 50-60 Гц
- Робочий тиск - 8 Бар
- Габарити упаковки - 780х415х705 мм
- Максимальне тиск - 10 бар
- Кількість циліндрів - 2 шт
- Продуктивність (при тиску 8 бар) - 380 л/хв
- Продуктивність (при тиску 1 бар) - 530 л/хв
Уявіть ситуацію, коли ви працюєте в малярній майстерні і вам необхідно підключити пневматичний інструмент. Компресор TAGRED TA360E стане незамінним помічником, забезпечуючи стабільну подачу стисненого повітря протягом усього робочого процесу. Або, припустимо, вам потрібно виконати ряд робіт в автомобілі — в цьому випадку цей компресор також ідеально підійде для роботи з різними пневматичними інструментами.
Масляний компресор TAGRED TA360E — це відмінний вибір для тих, хто цінує високу продуктивність і надійність. Замовляючи його в інтернет-магазині, ви отримуєте якісний продукт з гарантією, який забезпечить вас стисненим повітрям в будь-яких умовах.
Масляний компресор двоциліндровий TAGRED TA360E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний тиск | 10 МПа |
| Продуктивність | 380 куб. м/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Двоступінчастий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 16 700 ₴









