Розкладний стіл Ranger Military RA 5502 сталевий 160 кг Оксфорд 600D розміри 39х190 см складний з кишенями для речей

3 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: RA5502
- +380 (68) 261-30-54
Розкладушка Ranger Military (артикул RA 5502) — ідеальне рішення для комфортної ночівлі на природі
Розкладушка Ranger Military — це відмінний вибір для тих, хто цінує комфорт навіть в умовах активного відпочинку. З цією розкладушкою ви зможете забезпечити собі та своїм близьким якісний відпочинок, незалежно від того, чи знаходитесь ви на природі, чи приймаєте гостей у себе вдома. Ця модель поєднує в собі міцність, зручність та компактність, що робить її незамінним атрибутом будь-якого виїзду чи подорожі.
Основні характеристики розкладушки Ranger Military
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Рама | Сталь |
| Тканина | Оксфорд 600D |
| Колір | Світло-зелений, чорний (тканина); сірий (каркас) |
| Розмір в розкладеному вигляді | 39х190х72 см (ВхДхШ) |
| Розмір в складеному вигляді | 90х24х10 см (ВхГхШ) |
| Розмір спального місця | 39х189х67 см (ВхДхШ) |
| Вага | 9 кг |
| Навантаження | 160 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Камуфляж |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 90 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 90 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 24 мм |
| Комплектація | |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 3 499 ₴








