Складний стілець Ranger Oril RA 4403 зелений сталевий каркас Оксфорд 600D компактний для походів і рибалки.

299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: RA4403
+380 (95) 825-38-99
- +380 (68) 261-30-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний стілець Ranger Oril (артикул RA 4403) — ідеальне рішення для активного відпочинку
Складний стілець Ranger Oril — це чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт і практичність під час активного відпочинку. Його компактні розміри і легка вага дозволяють зручно брати його з собою в будь-яку подорож, будь то рибалка, походи чи просто пікніки на природі. Він забезпечує надійну підтримку та зручність, що дозволяє вам розслабитися в будь-який час.
**Основні переваги складного стільця Ranger Oril:**- Компактність і легкість для зручного перенесення- Міцний каркас з сталевих труб з полімерним покриттям- Простота складання і використання- Стійкість до навантажень до 80 кгКлючові характеристики стільця Ranger Oril
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Рама стільця | Сталеві труби Ø 16 мм |
| Тканина стільця | Оксфорд 600D |
| Колір стільця | Зелений |
| Розмір у розкладеному вигляді | 39х29х34,5 см (ВхГхШ) |
| Розмір у складеному вигляді | 47х4х34,5 см (ВхГхШ) |
| Розмір сидіння | 29х29,5 см (ГхШ) |
| Висота сидіння | 39 см від підлоги |
| Вага стільця | 1,65 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.65 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Основні атрибути | |
| Висота | 39 мм |
| Діаметр | 16.0 |
| Довжина: | 34.5 мм |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 299 ₴




