Електричний насос для надувних човнів 12 В 10 В 350 л/хв цифровий контролер Osculati

7 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 66.451.01
+380 (95) 825-38-99
- +380 (68) 261-30-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронасос для надувних човнів 12 В/10 Вт 350 л/хв Osculati
Електронасос Osculati — це надійний і ефективний пристрій, призначений для накачки та видалення повітря з надувних човнів та атракціонів. З потужністю 10 Вт і продуктивністю до 350 літрів за хвилину, цей насос забезпечує швидке і якісне обслуговування ваших водних розваг. За допомогою цифрового контролера ви зможете точно налаштувати тиск, а автоматичне вимкнення при досягненні максимального тиску гарантує безпечність використання.
**Основні характеристики товару**| Характеристика</th> | Значення |
|---|---|
| Модель | Osculati |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Продуктивність (низький тиск) | 350 л/хв |
| Продуктивність (високий тиск) | 70 л/хв |
| Максимальний вихідний тиск | 1380 мбар (20 psi) |
| Габаритні розміри | 155 x 250 x 175 мм |
| Країна походження | Італія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osculati |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Насос |
| Тип насосу | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 155 мм |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 7 549 ₴

