Закладка Climbing Technology Carved Chocks 3 Яскравий Алюмінієвий сплав 5,9 x 12 мм 4 kN (102344ALP)

566 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2A84303
- +380 (68) 261-30-54
Закладка Climbing Technology Carved Chocks 3 - це яскрава та надійна закладка від італійського бренда Climbing Technology, найменший розмір з існуючих у виробника. Нехай вас не лякають розміри «малюка» - навантаження вона здатна витримати колосальне. Ідеально підійде для любителів гострих відчуттів: альпіністів, які люблять освоювати та підкорювати нові маршрути.
Ключові можливості
- Ідеальна для організації точок страховки та штучних точок опори в скельних тріщинах.
- Спеціальна конструкція «голова» забезпечує ідеальне розміщення у щілинах різної форми.
- Яскравий колір «голови» для швидкої ідентифікації серед спорядження.
Технічні характеристики
- Код товара: 102344ALP
- Країна реєстрації бренда: Італія
- Країна-виробник: Італія
- Вага: 15 г
- Сертифікати: EN 12276:1998, CE 0333, UIAA
- Стан: Нове
- Робоча навантаження: 4 kN
- Розмір: 5,9 x 12 мм
Закладка Climbing Technology Carved Chocks 3 стане незамінним елементом спорядження для альпіністів та скелелазів. Її можна використовувати в різних скельних умовах, завдяки чому ви зможете з упевненістю експериментувати з новими маршрутами, знаючи, що ваша безпека забезпечена на належному рівні.
Ця закладка виготовлена з якісного алюмінієвого сплаву, що відповідає найвищим стандартам якості, гарантуючи вам надійність у кожному використанні. Ви можете замовити її в нашому інтернет-магазині, де знайдете найкращі відгуки від задоволених клієнтів.
Закладка Climbing Technology Carved Chocks 3
]]>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Climbing Technology |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина: | 5.9 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ключів у комплекті | 3 шт. |
| Тип | Фіксатор |
| Товщина | 5.9 |
| Паковання | Пакет |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 5.9 мм |
- Ціна: 566 ₴
