Рюкзак Gregory Wander 50 Youth синий 50 л 1.45 кг (149328)

10 604 ₴
- Готово до відправки
- Код: 149328/1652
- +380 (68) 261-30-54
Новинка підліткової лінійки — рюкзак Gregory Wander 50 Youth є зменшеною версією класичного дорослого рюкзака з усіма його технічними деталями. Призначений для пішохідних або гірських походів тривалістю кілька днів. Регульована довжина тулуба та стегновий ремінь, а також плечові та поясний ремені, спеціально розроблені для молоді, дають змогу швидко, легко та зручно припасувати рюкзак під себе. Підвісна система VersaFit з дихаючою спинкою із 3D-піни гарантує надзвичайну гнучкість під час руху і правильний розподіл ваги.
Великі кишені на поясі для швидкого доступу до телефона чи будь-чого, що має бути під рукою. Колекція Wander Youth це функціональність, адаптивний дизайн та неймовірна універсальність для будь-яких пригод.
Ключові можливості
- Підвіска VersaFit регулюється за висотою, що дає змогу їй "рости" разом із власником
- Гнучка сталева рама розподіляє вагу рюкзака до центру нижньої частини спини та на стегна
- М'яка спинна панель з перфорованої піни забезпечує відмінну вентиляцію
- Зменшені викройки м'яких крил стегнового пояса та лямок враховують анатомічні особливості підліткової фігури
- Регульовані за довжиною крила стегнового пояса Active Wrap
- Стегновий пояс зі зворотним затягуванням — стропи необхідно тягнути вперед, що спрощує процес із одягнутим рюкзаком
- Регульована грудна стяжка зі свистком
- Кишені на блискавках на крилах стегнового пояса
- Еластичні сітчасті бічні кишені та компресійні стяжки
- Еластична сітчаста фронтальна кишеня з фастексом
- Потайна пласка кишеня на блискавці під клапаном
- Зовнішня об'ємна кишеня на блискавці в клапані
- Кріплення для трекінгових палиць або льодоруба
- 2 нижні регульовані компресійні ремені для кріплення спорядження
- Система світловідбиваючих петель для підвищення безпеки вночі
- Сумісність з питною системою (гідратором)
- Двохсуворна блискавка для легкого доступу до внутрішнього простору
- Легка накидка від дощу, що зберігається у потайній кишені під клапаном
- Регульований за висотою клапан
- Широкі пластикові петлі на бігунках блискавок
Технічні характеристики
- Матеріал: 210D 40% перероблений нейлон та 420D високощільний нейлон
- Матеріал підкладки: 135D високощільний 40% перероблений поліестер
- Розміри: 71 x 36 x 29 см
- Максимальне навантаження: 18 кг
- Об'єм: 50 л
- Вага: 1.45 кг
Рюкзак Gregory Wander 50 Youth ідеально підходить для активних юнаків та дівчат, які прагнуть досліджувати природу та відправлятися в пішохідні походи. Він забезпечує зручність, адаптивність та комфорт при носінні, що робить його чудовим вибором для будь-якої активності на свіжому повітрі.
Надійність матеріалів та конструкції дозволяє бути впевненим у тривалому використанні рюкзака, адже він створений для активного способу життя молоді.
Рюкзак Gregory Wander 50 Youth
]]>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gregory |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 50 л |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 71 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 1450 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Основні | |
| Кишені | Фронтний |
| Особливості | Сумісність із гідратом |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал | Нейлон |
- Ціна: 10 604 ₴







