Гамак Amazonas Barbados Цветной 230 х 150 см Максимальная нагрузка 200 кг (203084ALP)

4 893 ₴
- Готово до відправки
- Код: AZ-1018140
- +380 (68) 261-30-54
Гамак Amazonas Barbados — це ідеальний вибір для комфортного відпочинку як вдома, так і під час кемпінгу. Міцна та довговічна бавовняна тканина надає відчуття м'якості, а продумана підвісна система забезпечує рівномірний розподіл ваги, створюючи відчуття невагомості. Цей гамак чудово підходить для розслаблення на свіжому повітрі або для затишного відпочинку наодинці чи вдвох.
Ключові можливості
- М'яка та приємна на дотик тканина з переробленої бавовни.
- До 6000 поздовжніх швів, що гарантують виняткову стійкість конструкції.
- Матеріал щільністю 400 г/м², вантажопідйомність до 200 кг.
- Міцні та товсті шнури для надійності та рівномірного розподілу ваги.
- 5-кратні пришиті люверси для стійкості основи шнурів.
- Комплектується тканинним мішечком відповідного кольору.
- Виготовлено вручну в Бразилії.
Технічні характеристики
- Матеріал: кольорові гамаки — 85% перероблена бавовна, 15% поліестер; натуральний колір — 100% необроблена бавовна.
- Розмір полотна: 230 х 150 см.
- Загальна довжина: 340 см.
- Максимальне навантаження: 200 кг.
- Мінімальна відстань підвішування: 290 см.
- Рекомендована відстань від землі: 40-50 см.
Гамак Amazonas Barbados ідеально підходить для використання в різних сценаріях — чи це відпочинок у саду, подорож до лісу, чи навіть використання на балконі. Ви зможете насолоджуватись природою, зручно розслабляючись у цьому стильному гамаку.
Головна перевага Amazonas Barbados — це його якість. Виготовлений з високоякісних матеріалів, він прослужить вам довгі роки. Не пропустіть можливість купити цей гамак, щоб мати власний затишний куточок для відпочинку.
Гамак Amazonas Barbados
]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 230 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Двомісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 150 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1800 |
- Ціна: 4 893 ₴





