Ситечко додаткове для кавоварки Wacaco Picopresso на 18 г нержавіюча сталь діаметр 52 мм

390 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: WBAS18
- +380 (68) 261-30-54
Ситечко додаткове для кавоварки Wacaco Picopresso на 18 г
Ситечко для кавоварки Wacaco Picopresso підходить для заварювання більш міцного та насиченого подвійного еспресо. Аксесуар вміщує до 18 г меленої кави, що дозволяє досягти більш інтенсивного смаку та аромату напою. З цим ситечком процес приготування кави стає ще зручнішим і індивідуальним.
Ключові можливості
- Ситечко для портативної кавоварки Wacaco Picopresso;
- Місткість – 18 г;
- Виготовлено з нержавіючої сталі;
- Внутрішній діаметр – 52 мм;
- Розміри – Ø58,8 х 26 мм;
- Вага – 21,4 г;
- Офіційна гарантія – 2 роки.
Технічні характеристики
- Гарантія - 24 місяці;
- Тип товару - Товари для туризму;
- Вага - 21.4 г;
- Тип - Портативні кавоварки;
- Розмір - 58.8 х 26 мм;
- Матеріал - Нержавіюча сталь.
Уявіть ситуацію: ви на природі, з друзями, і хочете насолодитися смачною чашкою еспресо. Завдяки додатковому ситечку для кавоварки Wacaco Picopresso ви зможете приготувати ароматний напій прямо на місці. Або ж, після важкого робочого дня, ви приїжджаєте додому і готуєте собі подвійну порцію кави, використовуючи це ситечко для ще більш насиченого смаку.
Ситечко Wacaco Picopresso – це ідеальний аксесуар для тих, хто цінує якість і смак своєї кави. Замовляючи його в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не тільки продукт, що відповідає найвищим стандартам, але й можливість насолоджуватися еспресо вдома або в подорожах.
Ситечко додаткове для кавоварки Wacaco Picopresso на 18 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacaco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Фільтр | постійний |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Ні |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Капучинатор | Ні |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Спосіб приготування еспрессо | напівавтоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Швидкий пар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.4 кг |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 58.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Манометр | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ріжка | метал |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Таймер | Ні |
- Ціна: 390 ₴

