Вогонь бортовий комбінований 12 В 10 В Hella Marine білий пластиковий IP54 для човнів та катерів

415 ₴
- Готово до відправки
- Код: 562141
+380 (95) 825-38-99
- +380 (68) 261-30-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бортовий вогонь для судна на човен і катер комбінований 12 В 10 Вт пластик білий Hella Marine
Бортовий комбінований вогонь Hella Marine — це сучасне і надійне рішення для забезпечення безпеки на воді. Завдяки своїй конструкції, він ідеально підходить для суден довжиною менше 12 метрів, забезпечуючи необхідну видимість в умовах навігації. Дана модель поєднує в собі високу потужність і захист від несприятливих погодних умов, що робить її ідеальним вибором для катерів і човнів.
**Основні характеристики виробу**| Параметр | Значення |
|---|---|
| Джерело світла | Лампа з цоколем Sv8.5-8, арт. 14.300.00 |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Монтаж | Накладний, настінний |
| Живлення | 12 В |
| Габаритні розміри | 63 мм (довжина) x 53 мм (ширина) x 75 мм (висота) |
| Країна походження | Нова Зеландія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hella |
| Країна виробник | Нова Зеландія |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Тип | Кріпити |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 75 мм |
| Розміри | |
| Довжина: | 63 мм |
- Ціна: 415 ₴

